Razer Gold Erdem Halit Cengiz Influencer Marketing! Oyuncular için dünyanın en büyük sanal kredi sistemi olan Razer Gold, oyuncuların birçok pazarda karşılaştıkları; ödemeler için kredi kartlarına sahip olmama veya oyunlarda birden fazla ve güvenli olmayan ödeme sistemi gibi sorunların üstesinden geliyor. Razer Gold, çevrimiçi web sitesinden marketlere kadar hediye kartları ile 1 milyondan fazla satış noktasından temin edilebiliyor.
 
Tek bir Razer Gold hesabıyla, oyuncular en yeni PC ve mobil oyun başlıklarından oluşan geniş kütüphanesinden kolayca Blizzard, Tencent, NetEase, Wargaming ve daha fazla yayıncının 2 binden fazla  oyun ve oyun içi ürününü satın alabilirler. Razer Gold ödemeleri sunan popüler oyunlardan bazıları şunlardır: PUBG Mobile, Crossfire, World of Warcraft, DOTA 2 ve Fortnite.  Razer Gold, çevrimiçi web sitesinden marketlere kadar hediye kartları ile 1 milyondan fazla satış noktasından temin edilebiliyor.
 
Razer Gold Erdem Halit Cengiz Influencer Marketing! Razer Gold için yaptığımız influencer marketing faaliyetleri için Erdem Halit Cengiz ile çalıştık. Kendisi Instagram hesabından bir hikaye paylaştı ve YouTube kanalındaki içeriğine Razor Gold un tanıtımını yaptığı bir bölüm ekledi.
 
Paylaştığı Instagram hikayesi 13.679 kez görüntülendi. YouTube videosu ise 221.107 kez izlendi.

Razer Gold Erdem Halit Cengiz Influencer Marketing

Tags: Erdem Halit Cengiz / influencer marketing / razer gold