Black Desert Mart 2021! Pearl Abyss’in sevilen oyunları Black Desert Online, Black Desert Mobile ve Shadow Arena için PR bülteni çalışmaları gerçekleştirdik. Gaming in Turkey olarak PR bültenlerimizde oyunlarda gerçekleşen etkinliklere, oyundaki en yeni güncellemelere, oyuna yeni katılan sınıflara ve etkinliklerde kazanılan ödüllere yer verdik. Mart 2021’de toplam 9 bülten yayınladık ve bültenlerimiz Türkiye’de 119 farklı yerde yayınlandı.

Black Desert Mart 2021 PR Bültenleri

Mart 2021’de yayınladığımız 8 bültenin başlıkları şu şekilde yer aldı:

  • Küçük Ama Güçlü, Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor
  • Yeni İçerik “Elvia Diyarı” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor
  • Black Desert Türkiye&MENA’da Çeşitli Özel Ödüller Kazanabileceğin Yaşam İçeriklerinin Tadını Çıkar!
  • “Son Kadim” Sage Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor
  • Yeni Kahraman Kara Şövalye Ataraxia Shadow Arena’ya Geliyor
  • Yeni Sage Sınıfı Black Desert Türkiye&MENA Evrenine Dahil Oldu
  • Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor
  • Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor
  • Öngörülemeyen 1 Nisan Şaka Günü Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

 

Black Desert Mart 2021 PR Başlıkları ve İçerikleri

Küçük Ama Güçlü, Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Pearl Abyss bugün, yepyeni bir sınıf olan Shai’nin 23 Mart tarihinde Black Desert Mobile evrenine geleceğini açıkladı. Bu yeni sınıf, savaş ve keşif yapmaktan hoşlanan Maceracılar için mükemmel bir seçim olacak.

Yeni İçerik “Elvia Diyarı” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss bugün, Elvia Diyarı’nın Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu yeni içerikte daha da güçlü canavarlara karşı savaşabilecek ve özel etkinliklerle çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Black Desert Türkiye&MENA’da Çeşitli Özel Ödüller Kazanabileceğin Yaşam İçeriklerinin Tadını Çıkar!

Pearl Abyss bugün, Black Desert Türkiye&MENA’da Yaşam içeriklerini kapsayan bir dizi yeni oyun içi etkinliğin oyuna geldiğini duyurdu. Maceracılar, oyuna eklenen yeni güncellemeleri keşfederken bu şenliklerin tadını çıkarabilecekler.

“Son Kadim” Sage Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss bugün, yeni sınıf Son Kadim Sage’in Black Desert Türkiye&MENA’ya 24 Mart tarihinde geleceğini duyurdu. Ön oluşturma etkinliği, bu yeni sınıfın gelişini kutlamak için şimdi Black Desert evreninde Maceracıları bekliyor.

Yeni Kahraman Kara Şövalye Ataraxia Shadow Arena’ya Geliyor

Pearl Abyss, aksiyon dolu PvP oyunu Shadow Arena’nın yeni kahramanı Ataraxia’nın çıkış tarihini duyurdu. Oyuncular artık güçlü Kara Şövalye’yi deneyimleyebilecek ve özel etkinliklerle ödüller kazanmaya başlayabilecek.

Yeni Sage Sınıfı Black Desert Türkiye&MENA Evrenine Dahil Oldu

Pearl Abyss, bugün yeni sınıf Sage’in Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar, şimdi “Son Kadim” karakterini oynayabilecek ve özel etkinliklerle yeni sınıfın gelişini kutlamaya başlayabilecek.

Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Pearl Abyss, bugün yeni sınıf Shai’nin Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Maceracılar, artık savaşlarda başkalarına yardım etmekten ve keşiflere katılmaktan hoşlanan bu küçük ama güçlü kahraman ile oynayabilecekler.

Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor

Pearl Abyss, Black Desert’ın yeni sınıfı “Sage”in bugün çıkış yaptığını duyurdu. Sage, Büyücü ve Cadı sonrasında ilk kez çıkarılan büyü gücü sınıfında bir karakter olup, Black Desert ekibi tarafından uzun bir süreçte büyük bir hırsla oluşturulmuş yeni sınıftır.

Öngörülemeyen 1 Nisan Şaka Günü Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss, heyecan dolu 1 Nisan’ı kutlamak üzere bir dizi etkinliğin Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar şimdi bu öngörülemez cümbüşün tadını çıkarabilecek ve özel ödüller kazanabilecekler.

 

Black Desert PR Mart 2021

Tags: black desert / black desert campaign / black desert mobile / black desert online / black desert pr / game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / Shadow Arena / shadow arena pr