Mobile Legends Barış Bra Influencer Marketing! Dünya’nın önde gelen geliştiricilerinden olan Moonton yapımı olan Mobile Legends. Bang Bang, düzenlediği etkinlikle oyuncuların nefeslerini kesti. “515 Unite” etkinliği kapsamında oyuna yeni modlar eklendi. Bu oyun modlarında oyuncular Land of Dawn’ı korumak için birlik oldu.
 
Mobile Legends: Bang Bang için yaptığımız influencer marketing çalışmasında Barış Bra ile birlikte çalıştık. Yürüttüğümüz reklam kampanyası kapsamında Barış Bra Instagram hesabından 2 hikaye ve 2 gönderi paylaştı. Bu paylaşımlar sonucunda Barış Bra’nın Instagram hesabı aracılığıyla toplam 140.305 kişiye ulaşıldı. Aynı süreçte Barış Bra’nın YouTube kanalından oynanış videosu yayınlandı ve canlı yayın yapıldı. Youtube kanalı ile 259.786 kişiye ulaşıldı.
 
Barış Bra’nın paylaştığı mağaza sayfası bağlantılarına toplam 1.004 kere tıklanıldı.
 

Mobile Legends Barış Bra Influencer Marketing

Tags: barış bra / game influencer / game influencer agency / game influencer agency in turkey / game influencer marketing / mobil oyun / mobil oyun gaming influencer / mobil oyun influencer ajansı / mobil oyun influencer marketing / mobil oyun pazarlama / mobile legends / mobile legends bang bang