Black Desert Online Site Giydirme Aralık 2018! Değerli partnerlerimizden biri Pearl Abyss için, sayfa giydirmeleri ve özel reklam alanları ile yapılan anlaşmalar ile neredeyse Türkiye’deki tüm etkili oyun web sitelerini kapsayan dijital bir kampanya oluşturduk. Black Desert MMORPG oyununun ilk yıl kutlaması ve yeni karakter Archer için trafik çekmek ve oyundaki oyuncu sayısını artırmak için yaklaşık 20 web sitesi ve portal ile beraber çalıştık. Sayfa giydirmeleri ve özel reklam alanları, dijital kampanyanın yalnızca bir bölümüdür. Bu stratejiyi PR, yerel içerik ve influencerlar ile birleştirdik.

Black Desert Online Site Giydirme

About Black Desert
Black Desert Online is a sandbox, living-world MMORPG. Experience fast-paced, action-packed combat, hunt monsters, and huge bosses.

About Pearl Abyss
Black Desert Online is a game developed by Pearl Abyss, a Korean company, and licensed for Oceania, North America and part of Europe by Kakao Games Europe B.V. Kakao Games Europe B.V. is a Dutch company registered with the Dutch Trade register under n° 62780476, having its registered office at Handelsweg 59J 4th Floor, 1181 ZA Amstelveen, Netherlands.

Black Desert Online Site Giydirme Aralık 2018!

Oyunun Hikayesi

Kara Taş, medeniyetimizin başlangıcıydı. Ve lanetli gücüyle, sonu oldu. Kadim atalarımız, Kara Taş’ın gücünü kullanarak medeniyetler kurdular. Kara Taş’ın gücünü ellerinde tutabileceklerini sandılar. Fakat Kara Taş, bekledi. Atalarımızın yüreklerine hırs, güç iştahı ve savaş isteği aşıladı. Bir gün, bu gücü elde etmek için kılıçlar çekildi. Ve bir daha kınlarına girmediler.

Calpheon ve Valencia arasında kalan, Kara Taş’ın çıktığı Black Desert, yüzbinlerce maceracının uğrak yeri, çoğunun da mezarı oldu. Güç peşine düşen iyi ve kötünün arasındaki savaş, çölün kumlarını siyaha boyadı. Sonunda çöle, ona yakışan bir isim verildi. Kara Çöl (Black Desert). Kara Çöl o kadar çok maceracının kanını akıttı ki, Valencia’nın bilgeleri bu çöle yeni ismini verdiler: Kara Çöl. Yolu düşenlerin pusulasız, haritasız, sıcakla, hastalıkla ve canavarlarla boğuşurken düşmanın nereden boğazlarına çökeceklerini bilmediği lanetli bir arazi.

Calpheon ve Valencia tarihçeleri, bize Kara Taş hakkında çok şey anlatır. Ticaret yollarını elinde tutan Calpheon ve savaş ganimetleriyle zenginleşen Valencia, Kara Taş için sonsuza kadar sürecek bir savaşta kılıç sallar. Bu ülkelerin tarihlerini inceleyenler, kitapların satır aralarında geçmişin ve bugünün karanlık hatıralarını, ve Kara Taş hakkında paha biçilmez gizli yazıları, hatıraları bulabilirler. Black Desert dünyasındaki kaderin, hükmedilmeyen güce sahip olmak ve onun düşmanın elinde geçmesini engellemek. Sınava hazır mısın yolcu?

Black Desert Online Site Giydirme Aralık 2018

Tags: black desert / black desert turkey marketing / digital campaign / digital game marketing in turkey / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / gaming agency / mmorpg / turkey