TR: Love Dance Sude ve Berk Game Influencer Marketing! Love Dance Mobil Dans oyunu için Türkiye’nin en popüler YouTuberlarından Sude ve Berk ile beraber hazırladığımız Influencer Marketing çalışmamız. Game Influencer Marketing Dünyanın 1 numaralı mobil dans, müzik ve arkadaşlık oyunu olan Love Dance ile yeni arkadaşlar edinebilir, yüzlerce popüler müzik ile dans edebilir ve belki de aradığın çiftini burada bulabilirsin. Dansın yıldızı olmak istiyorsan, hemen Love Dance’i Google Play ya da App Store’dan aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsin.

Google Play indir ► iOS indir ►
Website ► https://www.lovedanceturkiye.com

EN: Love Dance Sude ve Berk Game Influencer Marketing! Love Dance! You can make new friends, dance with hundreds of popular music and find the couple you are looking for with Love Dance, the # 1 mobile dance, music, and friendship game in the world, which is the Influencer Marketing project we have prepared with Sude and Berk for Mobile Dance Game. If you want to be a dancing star, you can immediately download Love Dance from Google Play or the App Store by clicking on the links below.

Google Play ► iOS ►
Website ► https://www.lovedanceturkiye.com

Love Dance Hakkında

Cubizone tarafından geliştirilen dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi öğeleri içerisinde bulunduran dünyanın 1 numaralı mobil dans oyunudur. Kendinizi ifade edebileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz eğlenceli bir mobil dans oyunudur.

Tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan Love Dance, yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, gelişmiş arayüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen bir çok online oyuncuları gizemli dünyasına bekliyor.

Sen de arkadaşlarınla en popüler müziklerle birlikte dans etmek, yüzlerce kıyafet ile kendi modanı yaratmak ve eğlencenin tadını çıkartmak ve dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olmak istiyorsan, Love Dance tam sana göre! Love Dance Türkiye, dans ve müziği cebine taşıyor!

Dünya’nın 1 numaralı 3D mobil dans, müzik ve arkadaşlık oyunu olan Love Dance, birbirinden zengin içerikleri ile dans etmeyi seven herkese kapılarını açıyor. Popüler 100’lerce müzik, 3 farklı zorluk seviyesine sahip dans modları, 10’larca farklı dans sahnesi, 1000’lerce kıyafet, 500.000’den fazla aktif online oyuncusu ile Love Dance, 7 Şubat’ta açılan Türkiye’ye özel sunucu ile Türk oyuncularıyla buluştu.

MÜZİK

Love Dance’te yüzlerce popüler yabancı müziği dinlerken hem de dans etmek ister misin? Zorluk seviyesine göre sıralanmış yüzlerce en popüler yabancı şarkı arasından dilediğini seçebilir, istediğin şarkıda dans edebilir ya da arkadaşlarınla sohbet ederken şarkıları dinleyebilirsin.
DANS

İstediğin şarkıyı seç ve hemen müziğin ritmine kendini bırak! Love Dance’te 3 farklı zorluk seviyesinde, dilediğin şarkıda, tek başına, rastgele eşleştirilmiş oyuncularla, arkadaşlarınla, çiftinle ya da takımınla dans edebilirsin. Dans ederken ihtiyacın olan tek şey, ekranda beliren tuşlara sırasıyla, doğru zamanda basmak ve tabii ki biraz da dikkat.

ARKADAŞLIK

Love Dance’te dans ederken, müzik dinlerken aynı zamanda oyun içindeki oyuncularla ve arkadaşlarınla hem chat sistemi hem de sesli konuşma özelliği ile sohbet edebilirsin. Dans etmek için kurulmuş olan alanlarda farklı oyuncularla tanışıp, yepyeni arkadaşlıklar kurabilir, etkilendiğin karşı cins ile çift olabilir ve hatta evlenebilirsin.

MODA

Love Dance’in en şık yıldızı olmaya hazır mısın? Oyunda bulunan dükkanda yer alan yüzlerce eşya ile kendi modanı kendin yaratabilir ve oluşturduğun kombinler ile dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olabilirsin. Ayakkabıdan gözlüğe, pantolondan elbiseye ve hatta saç modeline kadar, sana uygun olanları seç ve hemen tarzını konuşturmaya başla! Love Dance Sude ve Berk Game Influencer Marketing

Love Dance Sude ve Berk Game Influencer MARKETING

Tags: arkadaşlık oyunu / dans oyunu / game / game influencer / game influencer marketing / game influencer marketing in turkey / Love Dance / mobil oyun influencer marketing / şarkı oyunu / sude çınar / sude ve berk