SteelSeries Mayıs 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Mayıs ayında 3 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 87 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

SteelSeries Mayıs 2020 PR

Mayıs ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Teknoloji Devi SteelSeries Attığı Yeni Adımlarla Adından Söz Ettiriyor

  • SteelSeries, Apple ürünleri için tasarlanan Nimbus+ Oyun Kumandası’nı tanıttı

  • SteelSeries Arctis 1 Wireless Xbox Kulaklığını Tanıttı

SteelSeries Mayıs 2020 PR! SteelSeries, 2020 yılının başından bu yana birçok konu başlığında kendini göstererek yıla damgasını vurmayı sürdürüyor. Çıkardığı oyuncu ekipmanları, sponsor olduğu etkinlikler ve yaptığı iş birlikleri ile oyun dünyasının her alanında adından söz ettiren marka, bu yıl da başarıları ile rakiplerini geride bırakıyor.

Hazırladığı özel oyuncu ekipmanları serisi ile 2020’ye hızlı bir giriş yapan SteelSeries, tüm oyunculara sürpriz niteliğinde adımlar attı. Birbirinden gelişmiş özellikleriyle pazara sunulan serinin ürünleri arasında  Rival 3 oyun mouse’u, Apex 3 ve Apex 5 oyuncu klavyeleri bulunuyor. “Mücadelenin Yıldızı Ol” mottosu ile oyunculara tanıtılan Rival 3, aldığı yorum ve detaylı oyuncu incelemeleri sayesinde yılın oyuncu faresi olmaya devam ediyor. Ayrıca SteelSeries’in 2020 yılının başında oyun dünyasına sunduğu seri içindeki ürünü Apex 5 ile oyuncular rahat klavyeleriyle oyun kalitesini artırıyor. İnce detaylı ürün özellikleri ve son kalite tasarımıyla oyun klavyesi Apex 5 ise aldığı yorumlar ile oyuncuların bu yılki gözdesi olmayı başardı.

SteelSeries, oyun dünyasında daha üst seviyelere çıkmak için yaptığı iş birlikleri ile büyütüyor. Oyun ve espor çevre birimlerinde lider SteelSeries, geçtiğimiz aylarda oyunlar için 3D ses çözümlemelerinin önde gelen bağımsız geliştiricisi A-Volute Nahimic‘i satın aldığını duyurmuştu. Bu satın alma ile birlikte SteelSeries, hem donanım hem de yazılım genelinde sektör lideri olarak oyun ses performansı konusundaki itibarını desteklemeye devam edecek. Bu iş birliğine ek olarak marka, geçtiğimiz ay oyun dünyasının en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077 dünyasından ilham alan yeni Cyberpunk 2077 kulaklık koleksiyonunu piyasaya sürmüştü. Cyberpunk 2077’nin resmi ses ortağı olan SteelSeries, CD PROJEKT RED ile iş birliği içinde yeni bir kulaklık koleksiyonu tasarladı.

Nimbus + Kablosuz Kumanda, Apple cihazlardaki oyunlarda daha fazla performans gösterme olanağı ve kontrol seçeneği sağlıyor. Eleştirmenlerce beğenilen orijinal Nimbus Kablosuz Kumandası SteelSeries tarafından oyun dünyasına sunuluyor.

Oyun ve espor çevre birimlerinin dünya lideri SteelSeries, Apple cihazları için tasarlanan Nimbus+ Kablosuz Kumandası’nı tanıttı. Nimbus Plus, tüm oyun dünyasında popülerliğini koruyan orijinal Nimbus Kumandası’ndan esinlenerek üretildi. Bu yeni ürün ile tıklanabilir joystick, yeni Hall efekt sensörü ve 50 saate kadar dayanan pil gücü gibi birçok yeni özellik ile oyunculara sunuluyor.

SteelSeries Arctis 1 Wireless Xbox Kulaklığını Tanıttı! Teknoloji devi SteelSeries tarafından başlangıçta SteelSeries Cyberpunk Koleksiyonu’nun bir parçası olarak tanıtılan yeni kulaklık, Arctis 1 Wireless kulaklığının özellikleri ve yeni nesil USB-C adaptörünün birleşmesiyle Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı olarak oyunculara sunuluyor.

Oyun ve espor çevre birimlerinin dünya lideri olan SteelSeries, yenilikçi USB-C adaptörü ile güçlendirilmiş çok platformlu kablosuz oyun kulaklığı olan Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığını duyurdu. Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, Xbox Series X ile tamamen uyumlu olarak geliştirildi.

SteelSeries Mayıs 2020 PR

Tags: digital pr / game pr / game pr in turkey