Nimo TV Temmuz 2020 PR! Çin’in en büyük canlı yayın oyun platformu ve Tencent’in ortak olduğu Huya şirketi altında bulunan Nimo TV, Türkiye pazarına resmi bir giriş yaptı. Dünya çapında 10 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan platform, gün geçtikçe daha popüler bir hal alıyor. Nimo TV için Temmuz ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 31 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Nimo TV Temmuz 2020 PR

Temmuz ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Vadi’nin Yaz Mücadeleleri Nimo TV’de Büyük İlgi Görüyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin resmi yayın ortağı olduğunu duyuran canlı yayın platformu Nimo TV’de ilk 4 haftada yayınları takip eden tekil kişi sayısı 120.000’i aştı. Türkiye çapında daha büyük kitlelere ulaşmak için yaptığı yeni anlaşma ile izleyicilerden olumlu geri dönüşler almaya devam eden Nimo TV, canlı yayınlara özel etkinliklerle League of Legends seyircisini kendi ekranlarına kilitledi.

VFŞL Yaz Mevsimi 2020’nin bu sezon başlamasından bu yana Nimo TV’de yayınlanması ile birçok izleyici desteklemek istediği takımlar için platformda bir araya geliyor. Birçok takımın kıyasıya mücadelesi ile izleyicilerin desteği Nimo TV ile hayat buluyor. Pandemi nedeniyle offline olarak seyircilerle buluşamayan VFŞL Yaz Mevsimi 2020 Ligi, yayın ortağı olarak Nimo TV ile anlaşma yapmasıyla seyircileriyle çevrimiçi olarak buluşmaya devam ediyor. Bu sayede oyuncular da seyircilerden destek alarak motive olabiliyorlar.

VFŞL Yaz Mevsimi 2020’nin Nimo TV’de yer almasıyla birlikte seyircilerde bu iş birliği sayesinde birçok ödül kazanma şansı yakalıyor. Nimo TV’nin seyircilerine sunduğu çark sayesinde, mücadeleye ortak olan herkes çarkı çevirerek ödüller kazanabiliyor. Bu ödüller arasında iPhone 11 Pro Max gibi büyük ödül yer alırken aynı zamanda oyun ekipmanları ve oyun koltuğu da yer alıyor.

Çark ile şanslarını deneyen seyirciler bambaşka bir içerikle deneyimlerini konuşturabiliyorlar. Nimo TV’nin seyircilerine sağladığı bu içerik ile herkes oyun için tahmin etme şansı kazanıyor. Nimo TV farklı ile tuttuğunuz takımı desteklerken maç esnasında ilk ejderha ve baronun kimin tarafından kesileceğine dair tahminler yaparak ödüller kazabiliyorsunuz.

Nimo TV Temmuz 2020 PR

Tags: Nimo TV