Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Ekim ayında 3 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 41 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı.

SteelSeries Ekim 2020 PR

Ekim ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • SteelSeries, En Çok Satan Arctis 7’yi Yeni Nesil PlayStation için Yeniden Tasarlıyor
  • Yeni Cyberpunk 2077 Aksesuarları ve SteelSeries Sanatçı Serisi Tanıtıldı
  • SteelSeries Steel Talents ile Hayallerin Ötesine Yolculuk Başlıyor

SteelSeries, En Çok Satan Arctis 7’yi Yeni Nesil PlayStation için Yeniden Tasarlıyor

Oyun, espor ve konsol çevre birimlerinde dünya lideri olan SteelSeries, bugün yeni nesil PlayStation konsolu için özel olarak üretilen ilk oyun kulaklığı olan Arctis 7P’yi tanıttı. Bu yeni kulaklık, Playstation 5’te en iyi “Yeni Nesil” ses deneyimini oluşturmak için büyük beğeni toplayan Arctis 7’ye, Arctis 1 Wireless’ın USB-C dongle’ının eklenmesiyle yeniden tasarlanıyor.

Yeni Cyberpunk 2077 Aksesuarları ve SteelSeries Sanatçı Serisi Tanıtıldı

Oyun ve espor çevre birimlerinde lider SteelSeries, Cyberpunk 2077 temalı yeni QcK L mousepad ve Arctis Pro kulaklıklarını içeren “SteelSeries Sınırlı Sürüm” programını, ünlü sanatçılar Lauren Asta, Dune Haggar ve Brock Hofer ile tanıtıyor. Bu program, en büyük video oyunu yayıncılarından ve popüler sanatçılardan bazılarının sanatını ön plana çıkaracak ve her ay yeni sürpriz fırsatlar getirecek. Bu ürünlerin hepsi sınırlı üretim olarak satışa sunulacak.

SteelSeries Steel Talents ile Hayallerin Ötesine Yolculuk Başlıyor

Oyun dünyasının vazgeçilmez lider markası SteelSeries, yaptığı girişimle içerik üreten oyunculara destek olmak adına Steel Talents’ı başlatıyor. Oyun dünyası ve espora dair tüm etkinlik ve turnuvalarda çoğu zaman kendini gösteren SteelSeries, 16 Ekim 2020 tarihinde başvuruların başladığı bu hayal ötesi yolculuğa #GlowUp mottosuyla umut dolu bir kapı açıyor.

Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Ekim ayında 3 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 41 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı. SteelSeries Ekim 2020 PR Ekim ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde: SteelSeries, En Çok Satan Arctis 7’yi Yeni Nesil PlayStation

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / game agency / game influencer marketing / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey / pr / SteelSeries