Black Desert Temmuz 2021! Pearl Abyss’in sevilen oyunları Black Desert Online, Black Desert Mobile ve Shadow Arena için PR bülteni çalışmaları gerçekleştirdik. Gaming in Turkey olarak PR bültenlerimizde oyunlarda gerçekleşen etkinliklere, yapılan yeniliklere ve oyundaki son güncellemeler ile ilgili bilgilere yer verdik. Black Desert Temmuz 2021 için toplam 3 bülten yayınladık ve bültenlerimiz Türkiye’de 42 farklı yerde yayınlandı.

Black Desert Temmuz 2021 PR Bültenleri

Temmuz 2021’de yayınladığımız 3 bültenin başlıkları şu şekilde yer aldı:

  • Black Desert Türkiye&MENA’da Yeni İçerik Güncellemeleri Sayesinde Yeni Günlük Oyuncu Sayısı %417 Arttı
  • Pearl Abyss Kore Oyun Endüstrisinin En Büyük Sanat Merkezini Kuracak
  • İş Birliği Tarzlı Zindan “Atoraxxion” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi

 

Temmuz 2021 PR Başlıkları ve İçerikleri

 Black Desert Türkiye&MENA’da Yeni İçerik Güncellemeleri Sayesinde Yeni Günlük Oyuncu Sayısı %417 Arttı

Black Desert Türkiye&MENA Yeni İçerik Güncellemeleri Sayesinde Yeni Günlük Oyuncu Sayısını %417 Artırdı! Pearl Abyss bugün yaptığı açıklamada, Black Desert Türkiye&MENA’nın yeni içerik güncellemeleri ve satış promosyonları sayesinde günlük yeni ve geri dönen oyuncu sayısında %417 ve %113’lük bir artış gördüğünü duyurdu.

Pearl Abyss Kore Oyun Endüstrisinin En Büyük Sanat Merkezini Kuracak

Pearl Abyss bugün oyun teknolojisi ve tasarım araştırmaları konusunda uzmanlaşmış yeni bir bina olacak “Pearl Abyss Sanat Merkezi” kurma planını açıkladı.

İş Birliği Tarzlı Zindan “Atoraxxion” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi

Pearl Abyss bugün, uzun zamandır beklenen iş birliği tarzlı zindan Atoraxxion’un Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık devasa bir kadim kaleyi keşfedebilecek ve başkalarıyla güçlü savaşlara katılabilecek.

Black Desert PR Temmuz 2021

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game agency / game agency in turkey / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency