Black Desert Temmuz 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Temmuz ayında 6 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 82 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Black Desert Temmuz 2020 PR

Temmuz ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Black Desert Türkiye&MENA’da Yaz Şenlikleri Devam Ediyor

  • Yeni Kahraman ‘Lahn’ Artık Shadow Arena’da!

  • Black Desert Mobile’da Uyanış Güncellemesi!

  • Black Desert Evreninde Yeni Güncellemeler ile Maceracılara Değerli Avantajlar

  • Merak Uyandıran Black Desert Türkiye&MENA Oyun İçerikleri Geliyor

  • Pearl Abyss, Black Desert için Netflix Orijinal Yapımlarından “Cursed”ü Konu Alan Yeni Bir İçerik Yayınlıyor

Black Desert Temmuz 2020 PR! Black Desert Türkiye&MENA’da yaz sezonu kutlamaları devam ediyor. Maceracılar yazın gelişini özel etkinliklerle kutlamaya devam ederken aynı zamanda birçok değerli ödül kazanarak sınıflarını güçlendiriyorlar. Özel etkinlikler ve kutlamalar sayesinde sınıflarını güçlendiren Maceracılar, rakiplerine karşı olan mücadelelerine hiç olmadığı kadar hazır!

Geçtiğimiz günlerde oyuna dahil olacağı duyurulan yeni kahraman Lahn artık Shadow Arena’da mücadelenin bir parçası! Birbirinden farklı yeni özel yeteneklere sahip olan Lahn, oyuncuların kendilerini savunmaları için birçok avantaj sağlayacak. Oyuncular ise bu yeni kahramanın gelişi ile Kadim Silah modunun tadını çıkarabilir.

Black Desert Mobile evreninde Maceracılar artık güçlerini farklı şekillerde de kanıtlayabilecek. Yeni gelen Uyanış Güncellemesi ile Maceracılar sınıflarını daha fazla güçlendirerek rakiplerini geride bırakacak!

Pearl Abyss, bugün yeni “Uyanış” beceri sisteminin Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Deneyimli Maceracılar artık karakterlerine daha fazla güç vermek için yeni bir dizi beceri ve silahın kilidini açabilecekler.

Black Desert Türkiye&MENA’ya oyunun geliştirilmesi ve Maceracılara farklı içerikler sunulması için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bu hafta gelen yeni güncellemeler sayesinde Maceracılar yeni eşyalar ve etkinlikleri keşfetmenin keyfini sürecek!

Pearl Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’da değerli ödüller sunan çeşitli güncellemelerin geldiğini duyurdu. Maceracılar karakterlerini daha güçlü hale getirmek ve daha fazla avantaja sahip olmak için bu ödülleri toplayabilecek.

Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılar yeni yerler keşfetmeye devam ediyor. Black Desert evreninde büyük bir gizem olan Karga Yuvası artık cesaretli Maceracıları canavarlarla savaşarak ödül kazanmaya davet ediyor!

Pearl Abyss bugün, merak uyandıran ve taktik tabanlı Karga Yuvası ve Ebedi Çukur  içeriklerinin Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık gizemli adayı keşfedebilecek ve çeşitli canavarlara karşı mücadele verebilecekler.

Pearl Abyss, Netflix orijinal yapımlarından “Cursed”ü konu alan bir oyun içi içerik geliştirmekte olduklarını duyurdu. 17 Temmuz 2020 tarihinde popüler streaming servisi Netflix’te yayınlanan Cursed, Ortaçağ’da geçen 10 bölümlük ve fantastik temalı bir dizi.

Black Desert Temmuz 2020 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / mmorpg games / Shadow Arena