Lords Mobile Thaldrin Influencer Marketing! Gaming in Turkey olarak Lords Mobile oyunu için influencer marketing çalışması gerçekleştirdik.

Lords Mobile Thaldrin Influencer Marketing

Çıktığı günden bu yana Google Play ve AppStore’daki başarısının ardından Steam’de de yayınlanan oyun toplam 200 milyonu aşan indirme sayısıyla öne çıkıyor. MMORPG ve gerçek zamanlı strateji türlerini aynı başlık altında güzel bir şekilde uygulayan yapım, oyuncular tarafından beğenilmeye devam ediyor.

Berke “Thaldrin” Demir

Lords Mobile için gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmasında Türk esporunun önemli isimlerinden biri olan Berke “Thaldrin” Demir ile iş birliği yaptık. Team Turquality, Beşiktaş Esports, SuperMassive ve 1907 Fenerbahçe’de oynayarak espor kariyerini şu an için askıya alan deneyimli oyuncu yayınlarını sürdürüyor.

Lords Mobile, Thaldrin’in, Twitch.tv üzerinde gerçekleştirdiği yayınlarda sponsor olarak yer aldı. Yayın esnasındaki ana etkinliğinin yanında Lords Mobile’a da vakit ayırdı. Oyun hakkındaki deneyimlerini ve yorumlarını paylaşan Thaldrin ile 16 Kasım tarihinden 16 Aralık’a kadar birliktelik oluşturuldu.

Lords Mobile Thaldrin Influencer Marketing

Tags: igg / influencer marketing / lords mobile / mobil oyun gaming influencer / mobile games / Thaldrin