Black Desert Kasım 2019 PR! Black Desert Türkiye ve MENA için Kasım ayına özel 5 basın bülteni paylaştık. Paylaştığımız basın bültenleri 53 farklı teknoloji ve dijital oyun sektörüne ait haber sitesinde yayına alındı.

Black Desert Kasım 2019 PR çalışmamızın başlıkları ise;

  • Black Desert Evreninde Maceracılar Ödüle Doyacak!
  • Black Desert İçin Büyük Sürprizler G-Star 2019’da Açıklanacak!
  • Black Desert Türkiye & MENA Şükran Günü Şenlikleri Başlıyor!
  • Dünyaca ünlü anime Berserk Black Desert Türkiye ve MENA’da!
  • Black Desert Türkiye ve MENA’da Yapılan Bağışlar Gerçeğe Dönüşüyor

Cadılar Bayramı şenlikleri ve Okyanus Çağı güncellemesi ile Black Desert Türkiye ve MENA’da devam eden özel etkinlikler, eşsiz eşyalar ve ödüllerini maceracılarına sunmaya devam etii. Ayrıca oyun paketleri, Kasım ayının ilk haftasına kadar indirimli olarak sunuldu. Oyuncular Cadılar Bayramı etkinliklerini büyük ilgiyle takip etti! GM’ler Cadılar Bayramı için özel bir etkinlik hazırladı. En iyi ekran görüntülerini çeken 5 Maceracı, sadece oyun içi mağazalardan satın alınabilen Cadılar Bayramı Süslemeli Mobilya Seti ile ödüllendirildi.

Oyunun ücretsiz oynanabilmesiyle birlikte, Pearl Abyss’in yeni projelerini 14 Kasım’daki G-Star 2019 etkinliğinde duyurmasını heyecanla beklerken, özel öğeler de Maceracılar için hazırlandı.

Halloween etkinliği düzenleyen Black Desert Türkiye & MENA, Maceracılarına yeni etkinlikleriyle ödül dağıtmaya devam etti. Şükran Günü Şenlikleri ile birlikte, düzenlediği Balıkçılık Festivali sayesinde oyunculara oyunu ücretsiz oynama imkanı sunarken yanında birçok ödülü de Maceracılara verdi.

Japonya’da ün kazanmış Berserk animesi, Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına geldi. Maceracılar, bu özel iş birliğiyle, Berserk’in kurgusunu deneyimlerken, yeni görevler ve özel ödüllerin sahibi oldu.

Gizemli Şövalye’yi bularak ekstra oyun içi kazanımlara sahip olan Maceracılar, daha sonra ardıl güncellemelerde yer alan yeni sınıf Guardian’ı keşfetti!

Black Desert Kasım 2019 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / mmorpg games