SteelSeries Haziran 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Haziran ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 31 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

SteelSeries Haziran 2020 PR

Haziran ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Oyun Dünyasının Sevilen İsimleri SteelSeries Sposorluğunda Tekrar Buluşuyor

  • SteelSeries, Onur Haftası’nı Rengarenk RGB Aydınlatmaları ile Kutladı

SteelSeries Haziran 2020 PR! Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, geçtiğimiz aylarda oyuncular ile sevdikleri ünlü isimleri çeşitli ödüllerin dağıtıldığı SteelSeries Challenge etkinliğinde bir araya getirmişti. Oyuncular bir sonraki etkinliği sabırsızlıkla beklerken SteelSeries’den beklenen haber geldi! 13 Haziran Cumartesi günü Can Sungur, Pelin “Pqueen” Baynazoğlu, Tuna “PintiPanda” Akşen ve Mete “Easter GamersTV” Özbey tekrar sevenleriyle buluştu.

Keyifli bir cumartesi akşamı için bir araya gelecek olan influencerları SteelSeries Challenge etkinliğinde yine takipçileri destekledi. Takipçilerine ödül dağıtmak için mücadele edecek bu dört isimden kazanan kişinin yayın esnasında yanında olan izleyicilerine, birbirinden değerli SteelSeries ekipmanları verildi.

Teknoloji devi SteelSeries, her yıl haziran ayının sonunda dünya çapında kutlanan LGBTİ+ Onur Haftası’nı ürünlerine özel RGB renk kodları vererek oyuncularla birlikte kutladı. Oyuncular ile klavyelerini nasıl Onur Haftası’na göre özelleştirebileceklerini paylaşan marka, bu konudaki farkındalığı yaratmak için oyun dünyasındaki en güzel adımı atarak yeniden güzel bir projede adından söz ettirdi.

SteelSeries Haziran 2020 PR

Tags: digital pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries