SteelSeries PR Mayıs 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Mayıs ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 42 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in yeni oyun faresi Rival 5’i tanıttık. Ayın ikinci bülteni için, espor alanı için özel olarak üretilen, 3 oyun faresi ve 1 oyun kulaklığı içeren yeni SteelSeries Prime Serisini tanıttık ve duyurduk.

SteelSeries Mayıs 2021 PR

Mayıs ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • SteelSeries Rival 5, Oyuna ve Oyuncuya Göre Şekil Değiştiriyor

  • Kazanmayı Her Şeyden Çok Sevenler İçin SteelSeries Prime Serisi

 

Mayıs Ayı PR Bültenleri Özeti

SteelSeries Rival 5, Oyuna ve Oyuncuya Göre Şekil Değiştiriyor

SteelSeries’in salgının etkisinde değişen oyun ve oyuncu ihtiyaçları için ürettiği yeni “Bukalemun” oyuncu faresi “Rival 5” satışa sunuldu. Birden fazla işin üstesinden tek bir fare ile gelmek için tasarlanan Rival 5, kişiselleştirilebilir özelliğiyle de farklı bir oyun ve iş deneyimi sunuyor.

Kazanmayı Her Şeyden Çok Sevenler İçin SteelSeries Prime Serisi

Oyun ve esporun dünyaca ünlü lideri SteelSeries, 20 yıllık deneyimi ve oyunun ruhunu yakalayan vizyonu ile oluşturduğu yepyeni oyuncu ekipman serisi Prime’ı duyurdu. SteelSeries’in yeni Prime serisi profesyonel esporcular ile birlikte, espora özel olarak üretildi ve oyunda kazanmak amacıyla tasarlandı.

 

SteelSeries PR Mayıs 2021!

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / pr / SteelSeries / steelseries pr / steelseries tournament