Black Desert Ekim 2021! Pearl Abyss’in sevilen oyunları Black Desert Online, Black Desert Mobile ve Shadow Arena için PR bülteni çalışmaları gerçekleştirdik. Gaming in Turkey olarak PR bültenlerimizde oyunlara katılan yeni temalara, yapılacak etkinlik haberlerine ve oyundaki son güncellemeler ile ilgili bilgilere yer verdik. Ekim 2021’de toplam 5 bülten yayınladık ve bültenlerimiz Türkiye’de 70 farklı yerde yayınlandı.

Ekim 2021 PR Bültenleri

Ekim 2021’de yayınladığımız 5 bültenin başlıkları şu şekilde yer aldı:

  • Okyanus Temalı Atoraxxion İçeriği Sycrakea Black Desert’a Geldi
  • Black Desert Mobile’da, Güçlü Primal Rift Totem Oyuna Ekleniyor
  • Ürpertici Etkinlik! Cadılar Bayramı Şimdi Black Desert Türkiye&MENA’da
  • Pearl Abyss ve CPP Games’in İlk Devasa Yayıncı İndirimi Steam’de Başlıyor
  • Cadılar Bayramı Etkinlikleri Şimdi Black Desert Mobile’da

Black Desert Ekim 2021 PR Başlıkları ve İçerikleri

Okyanus Temalı Atoraxxion İçeriği Sycrakea Black Desert’a Geldi

Pearl Abyss bugün yaptığı açıklamada, yakın zamanda oyuna eklenen Atoraxxion zindanının ikinci bölümü Sycrakea’nın Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Bu heyecan verici içerik, yeni bir iş birliği PvE mücadelesi arayan Maceracıları büyüleyecek.

Black Desert Mobile’da, Güçlü Primal Rift Totem Oyuna Ekleniyor

Pearl Abyss bugün Black Desert Mobile’da en yüksek totem sınıfı olan Primal Rift Totem’in oyuna eklendiğini duyurdu. Maceracılar artık bu yeni sınıftaki Totemleri üretebilecek ve CP’lerini önemli ölçüde artırabilecekler.

Ürpertici Etkinlik! Cadılar Bayramı Şimdi Black Desert Türkiye&MENA’da

Pearl Abyss bugün, Black Desert Türkiye&MENA’nın artık Cadılar Bayramı kutlamaları ile dopdolu olduğunu duyurdu. Bu yıl, çocukluk günlerini anımsatan Cadılar Bayramı temalı çeşitli oyunlar gizemli oyun alanında oynanabilecek.

Pearl Abyss ve CPP Games’in İlk Devasa Yayıncı İndirimi Steam’de Başlıyor

Pearl Abyss bugün, Steam’de Pearl Abyss ve CPP Games’in ilk devasa Steam yayıncı indiriminin başladığını duyurdu. Black Desert Türkiye&MENA’nın oyun paketleri de resmî web sitesi üzerinden indirimli fiyatlarla satın alınabilecek.

Cadılar Bayramı Etkinlikleri Şimdi Black Desert Mobile’da

Pearl Abyss bugün, Cadılar Bayramı etkinliklerinin Black Desert Mobile’da erişilebilir olduğunu duyurdu. Oyun ayrıca, daha kaliteli bir oyun ortamı sunan AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) teknolojisini de tanıttı.

 

Black Desert PR Ekim 2021!

Tags: black desert / black desert mobile / black desert mobile pr / black desert online / black desert pr / game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / mmorpg / mmorpg pr / mobile game / Shadow Arena