Love Dance Oyunu Sosyal Medya Yönetimi – Love Dance Game Social Media Management!

Love Dance Mobil Dans oyunu için A’dan Z’ye üstlendiğimiz sosyal medya yönetimi için hazırladığımız görsel ve içeriklerden örnekler. Love Dance Oyunu Sosyal Medya Yönetimi olarak hangi kanallar kullanılacak, ne sıklıkla kullanılacak, nasıl bir geri dönüşüm bekliyoruz, haftalık ve aylık içerikler ne olacak, oyuncular ile iletişim ve cevaplanması gereken sorular ve görseller gibi tüm konu başlıklarını Gaming in Turkey Oyun Ajansı olarak yapmaktayız. Dünyanın 1 numaralı mobil dans, müzik ve arkadaşlık oyunu olan Love Dance ile yeni arkadaşlar edinebilir, yüzlerce popüler müzik ile dans edebilir ve belki de aradığın çiftini burada bulabilirsin. Dansın yıldızı olmak istiyorsan, hemen Love Dance’i Google Play ya da App Store’dan aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsin. Google Play indir ► iOS indir ► Website ► https://www.lovedanceturkiye.com
EN: Love Dance Game Social Media Management! Love Dance Examples from the visuals and contents we prepared for social media management we have taken from A to Z for the Mobile Dance game. As Social Media management, we make all topics as Gaming in Turkey Game Agency, such as which channels will be used, how often to use them, how to expect recycling, weekly and monthly contents, communication with players and questions to be answered. If you want to be a dancing star, you can immediately download Love Dance from Google Play or the App Store by clicking on the links below. Google Play ► iOS ► Website ► https://www.lovedanceturkiye.com
Love Dance Hakkında

Cubizone tarafından geliştirilen dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi öğeleri içerisinde bulunduran dünyanın 1 numaralı mobil dans oyunudur.

Kendinizi ifade edebileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz eğlenceli bir mobil dans oyunudur.

Tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan Love Dance, yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, gelişmiş arayüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen bir çok online oyuncuları gizemli dünyasına bekliyor.

Sen de arkadaşlarınla en popüler müziklerle birlikte dans etmek, yüzlerce kıyafet ile kendi modanı yaratmak ve eğlencenin tadını çıkartmak ve dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olmak istiyorsan, Love Dance tam sana göre! Love Dance Türkiye, dans ve müziği cebine taşıyor!

Dünya’nın 1 numaralı 3D mobil dans, müzik ve arkadaşlık oyunu olan Love Dance, birbirinden zengin içerikleri ile dans etmeyi seven herkese kapılarını açıyor. Popüler 100’lerce müzik, 3 farklı zorluk seviyesine sahip dans modları, 10’larca farklı dans sahnesi, 1000’lerce kıyafet, 500.000’den fazla aktif online oyuncusu ile Love Dance, 7 Şubat’ta açılan Türkiye’ye özel sunucu ile Türk oyuncularıyla buluştu.
MÜZİK
Love Dance’te yüzlerce popüler yabancı müziği dinlerken hem de dans etmek ister misin? Zorluk seviyesine göre sıralanmış yüzlerce en popüler yabancı şarkı arasından dilediğini seçebilir, istediğin şarkıda dans edebilir ya da arkadaşlarınla sohbet ederken şarkıları dinleyebilirsin.
DANS
İstediğin şarkıyı seç ve hemen müziğin ritmine kendini bırak! Love Dance’te 3 farklı zorluk seviyesinde, dilediğin şarkıda, tek başına, rastgele eşleştirilmiş oyuncularla, arkadaşlarınla, çiftinle ya da takımınla dans edebilirsin. Dans ederken ihtiyacın olan tek şey, ekranda beliren tuşlara sırasıyla, doğru zamanda basmak ve tabii ki biraz da dikkat.
ARKADAŞLIK
Love Dance’te dans ederken, müzik dinlerken aynı zamanda oyun içindeki oyuncularla ve arkadaşlarınla hem chat sistemi hem de sesli konuşma özelliği ile sohbet edebilirsin. Dans etmek için kurulmuş olan alanlarda farklı oyuncularla tanışıp, yepyeni arkadaşlıklar kurabilir, etkilendiğin karşı cins ile çift olabilir ve hatta evlenebilirsin.
MODA
Love Dance’in en şık yıldızı olmaya hazır mısın? Oyunda bulunan dükkanda yer alan yüzlerce eşya ile kendi modanı kendin yaratabilir ve oluşturduğun kombinler ile dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olabilirsin. Ayakkabıdan gözlüğe, pantolondan elbiseye ve hatta saç modeline kadar, sana uygun olanları seç ve hemen tarzını konuşturmaya başla!
Love Dance Oyunu Sosyal Medya Yönetimi

LOVE DANCE OYUNU SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Tags: arkadaşlık oyunu / community management / dans oyunu / game agency in turkey / game community agency / Love Dance / mobil oyun / oyun pazarlama / şarkı oyunu