MIA Online Arapça Türkçe Oyun Çevirisi Haziran 2019! Oyun dünyasının büyümesi, her geçen gün çeşitli platformlarda piyasaya sürülen oyunların sayısı arttıkça hedef kitlelere ulaşabilme ihtiyacıyla oyun çevirisi kavramı ortaya çıktı. Özellikle strateji, metin tabanlı oyunlar da popüler hale geldikçe, çeviri ile birlikte yerelleştirme kavramı gündeme geldi. Her oyunun kendine has evreni, karakterleri, senaryosu, jargonu olması gibi faktörler oyunlardaki yerelleştirme taleplerinin artmasına neden oldu.
 
MIA Online Arapça Türkçe Oyun Çevirisi Haziran 2019! Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak MIA Online açık dünya mobil MMORPG oyunu için gerçekleştirdiğimiz Türkçe ve Arapça çeviri/lokalizasyon projesi ile Türkiye ve MENA bölgesindeki MIA Online oyuncularına en iyi deneyimi sunduk. Yüzde yüz yerelleştirilmiş oyun ile oyuncular kendi bölgelerine localize edilmiş MIA Online’ın uçsuz bucaksız MMORPG dünyasının tadını çıkardı.
 
MIA Online Hakkında
 
Mobil dünyanın en keyifli AÇIK DÜNYA ULUS SAVAŞLARI MMORPG oyunlarından biri olan MIA Online, Ulus mücadeleleri ve geliştirme hedefleriyle oyuncuları ortak bir amaç için bir araya getiriyor. Hikayesi, karakter sınıfı çeşitliliği ve karakter tasarımlarıyla MMORPG oyuncularını kendine çekiyor. Dünyanın birçok bölgesinden oyuncuya sahip olmakla beraber yüzde 100 Türkçe dil seçeneği sunan MIA Online, oyun içerisindeki farklı MMORPG mekanikleriyle oyuncuları keyifli bir macera için bir araya getiriyor.

MIA Online Arapça Türkçe Oyun Çevirisi Haziran 2019

Tags: lokalizasyon / mia online / mia online türkiye / oyun çeviri hizmetleri