Gaming in Turkey Espor ve Oyun Ajansı olarak 2022 yılının Kasım ayında Pastavilla için dijital PR çalışması gerçekleştirdik. Hazırlanan bülten ile Pastavilla Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Turnuvası ile ilgili tüm detaylar basına servis edildi. Bültenimiz, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere Türkiye’de 52 farklı sitede yayınlandı.

Pastavilla Kasım 2022 PR Başlığı

 

  •         PASTAVILLA MAC&CHEESE PUBG: BATTLEGROUNDS TURNUVASI BAŞLADI!

 

Pastavilla Kasım 2022 PR İçeriği

  •       Türkiye’nin köklü markalarından PASTAVILLA, alanındaki tecrübesini ve lezzetini oyun dünyasına taşıdı. PASTAVILLA’nın organizasyon ve sponsorluğunu gerçekleştirdiği Mac&Cheese Turnuvası’nda takımlar, “çorba parası” için büyük mücadeleler verecek. Toplamda 250 takım ve 500 oyuncunun yarışacağı PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası 1-12 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Turnuva finalinde en yüksek puana ulaşan 10 takım toplam 20.000₺’lik ödül havuzundan payına düşeni almaya hak kazanacak.

 

Pastavilla Hakkında

PASTAVILLA, 1992’de Türkiye’nin önde gelen üst segment makarna markası olarak kuruldu. Kurulduğu günden bu yana sektöründe yenilikçi ve öncü olan, inovatif ürünleriyle çağı yakalayan marka, bugün özenle seçilen durum buğdaylarından ürettiği onlarca çeşit ürününü 81 il ve 100’e yakın ülkeye ulaştırıyor. Türkiye’nin en fazla sertifikaya sahip makarna üreticisi olan PASTAVILLA’nın her ürünü, sofralara ulaşmadan önce uzman ekiplerce düzenli kalite kontrol testlerine tabi tutuluyor. Sektörde ilk devlet onaylı AR-GE laboratuvarına sahip olan PASTAVILLA onlarca çeşidiyle yüksek kalitede ürünler sunuyor.

 

Pastavilla Kasım PR 2022

Tags: digital game pr / digital marketing / espor / Pastavilla / turnuva