Bioritm Sosyal Medya Yönetimi

1988 yılında 2 kız kardeşin kurduğu Bioritm Beauty Institute sosyal medya yönetimi Purple Pan ekibi tarafından yapılmaktadır.

Bioritm Beauty Institute’nün Tarihçesi – Hakkında – Bioritm Sosyal Medya Yönetimi

Bioritm Website! 1988 yılında 2 kız kardeşin kurduğu Bioritm Beauty Institute’nün çok ilginç bir hikayesi var. Kız kardeşlerden Güzin İlker İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur, bu arada evlenmiş ve 2 oğlu olmuştur artık kendisine gelen iş tekliflerini değerlendirmektedir.

Ayşegül Demirağ ise Diş Hekimliği Fakültesi son sınıf öğrencisidir. Bir uluslararası  diş hekimliği kongresi boyunca fakültenin organizasyonu dahilinde bir lazer firmasında görevlendirilmiştir. Ve bu lazer firması aynı zamanda dünyanın en başarılı güzellik cihazlarının Türkiye distribütörüdür. Ve bu firmanın sahibi, diş hekimliği son sınıf öğrencisi olan Ayşegül’ün çalışkanlığını, yaratıcılığını, insanlarla iletişimini görüp hayran kalmış ve ona “sen sadece diş hekimi olma ve mesleğini estetik ve güzellikle bütünleştir, çok başarılı olursun” demiştir. Fakülteden yeni mezun olan taze Diş Hekimi Ayşegül, ailenin çalışkanlığı ile ünlü akıl küpü, çözüm ustası Güzin’i hemen kaparak hayatının en isabetli kararına imza atmıştır ve bu iki kardeş 1988 yılında içinde estetik diş hekimliği bölümü de olan Bioritm beauty institute’ü kurmuşlardır. Eğitimlerle geçen bir yıldan sonra 1989 yılında “Exclusive Dior Institute” unvanını almışlardır.

Yüz ve vücut konusunda daima bilimi ve teknolojiyi takip ederek en başarılı sistemleri Bioritm çatısı altında toplamışlardır. Dior ile gelen cilt bakımı başarısını takiben İtalyan zayıflama sistemi Biofit ile selülit, vücut incelme ve sıkılaşma konusunda da adından ve başarılarından çok söz edilen bir güzellik enstitüsü markası olmuşlardır. Kuruluşunun 10. yılında artık hem Avrupa hem de Anadolu yakasındaki kadınlara hizmet vermek üzere 2.şubeyi açmışlardır. Şu anda Japon kozmetik markası Kanebo’nun en üst çizgide konumlanmış Sensai ürünlerinin tüm bakım menüsünün yer aldığı Bioritm Beauty Institute İstanbul’da Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’nda hizmet vermektedir.

Misyonumuz
Bioritm Beauty Institute, estetik ve güzellik konusunda problemlerini çözmek için kendisine gelen kişileri en sağlıklı, başarılı etkili ve hızlı bir şekilde en mükemmel sonuçlara ulaştırarak kişilerin kendilerine güveninin artmasını, daha mutlu olmasını ister. Estetik ve güzellik konusunda gelen kişileri hedeflerine ulaştırmasındaki en büyük amaç ise kişilerin kendini çok daha fazla sevmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz
Bioritm Beauty Institute, estetik ve güzellik konusunda sağlıklı ve etkili hizmet almak isteyen kişilerin kendilerini daha fazla sevmelerini sağlama amacına ulaşmak için çok önemli ve adeta Bioritm Beauty Institute için olmazsa olmaz hedeflere sahiptir.

  • Estetik, sağlık, güzellik, cilt, vücut, incelme, selülit, antiaging, lifting, kırışıklık, konularında kendilerine danışan kişilere daima dünyanın en sağlıklı sistemlerini sunar.
  • Alanında en başarılı sistemleri Bioritm çatısı altında toplar.
  • Estetik ve güzellikle ilgili ekipman, ürün, yöntem yatırımı söz konusu olduğunda bilimsellikten asla ödün vermez. Bilimsel kanıta dayalı sonuçlara sahip yöntemler başarılı ve daha da önemlisi sağlıklı sonuçlar sunar.
  • Bioritm Beauty Institute, konusunda uzman ve eğitimli bir estetisyen kadrosu ile çalışır.
  • Ekibin eğitim güncellemeleri konusunda çok titiz ve hassastır. Gerek yerli gerekse yabancı eğitmenlerle yılda birkaç kez eğitimler yapılır.
  • Tüm bu hizmetleri verirken güler yüzlü ve enerjik bir takım olarak farkını ortaya koyar.
  • Sistemlerin başarısında müşteri ile karşılıklı işbirliğinin önemini çok iyi bilmekte olduğundan iyi bir iletişim kurar.
  • Estetik ve güzellik alanında en son ve en yeni teknolojileri takip eder.

 

Bioritm Sosyal Medya Yönetimi

BİORİTM SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Tags: Ayşegül Demirağ / bioritm / estetisyen kadrosu / güzellik merkezi / Güzin İlker