Meşhur diziden esinlenerek yapılmış resmi tarayıcı oyununda Westeros’un kaderini yeniden belirleyebilirsiniz. Game of Thrones: Winter is Coming tarayıcı strateji oyununda, kendi kaleni geliştirecek, askerleri eğitecek, topraklarının refahını sağlayacak ve Daenerys Targaryen’in hediye ettiği gerçek bir ejderhayı yetiştireceksiniz! Game of Thrones dizisi ve George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisinin hayranı olan herkesin bildiği lordlar ve leydilerin gözüne gir.

Kış Geliyor!

Jon Snow, Robb, Arya ve Sansa Stark, Cersei ve Jaime Lannister, Margaery Tyrell ve Yedi Krallık’ın diğer nüfuz sahibi soyluları; Gece Kralı ve Ölüler Ordusu’na karşı olan savaşta yanınızda memnuniyetle savaşacak. Önünüzde savaşlar ve ejderhalar, ateş ve kan, siyaset ve entrika var. Kış geliyor!

101XP Game of Thrones Dijital Marketing Kampanyası

Game of Thrones dizisinin resmi tarayıcı oyunu için dijital pazarlama kampanyası gerçekleştirdik. Anahtar kelime ve makale çalışmalarıyla destekledik. Oyunun hedef kitlesine ulaşmak için dijital reklam kanallarını da kullandık. Kampanya sürecinde Google Ads ve Facebook üzerinden de dizinin hayranlarına ve oyunseverlere ulaştık.

 

purple-pan-101xp-game-of-thrones-dijital-pazarlama-subat-mart-2020 (2)
purple-pan-101xp-game-of-thrones-dijital-pazarlama-subat-mart-2020 (1)

Meşhur diziden esinlenerek yapılmış resmi tarayıcı oyununda Westeros’un kaderini yeniden belirleyebilirsiniz. Game of Thrones: Winter is Coming tarayıcı strateji oyununda, kendi kaleni geliştirecek, askerleri eğitecek, topraklarının refahını sağlayacak ve Daenerys Targaryen’in hediye ettiği gerçek bir ejderhayı yetiştireceksiniz! Game of Thrones dizisi ve George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisinin hayranı olan herkesin

Tags: 101XP / dijital marketing / facebook business / game of thrones / gaming in turkey / google ads / keywords / kış geliyor / winter is coming