Heavy Metal Machines Ağustos 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, Heavy Metal Machines için gerçekleştirmiş olduğumuz Ağustos ayı PR çalışması kapsamında bültenimiz 29 farklı dijital oyun sektörünü ilgilendiren ve medya haber sitelerinde yayına girdi.

Metal League 5 etkinliği ile oyuncuların özel ödüllerle birlikte şampiyon ünvanını hangi takımın alacağı belirlendi. Düzenlediği etkinlik ile espor dünyasının kapısını aralayan Heavy Methal Machines, ESL Play partnerliği ile yeni turnuva modu, tüm dünyadan katılımcı takımlarıyla Kuzey Amerika sunucusunda oynandı.

Brezilyalı şirket Hoplon tarafından geliştirilen araba savaşı MOBA oyunu Heavy Metal Machines, oyuncularını büyük turnuva için Kuzey Amerika’ya davet etti. ESL Play ile ortaklaşa olarak, Heavy Metal Machines çevrimiçi turnuvasının yeni sürümü 10 Ağustos‘ta başladı. Dünyanın dört bir yanından oyuncular 5.000$ değerindeki ödül havuzu için rekabet ettiler. İlk turnuvalarda 16 farklı ülkeden 46 takım, Heavy Metal Machines, Metal League unvanı için katılım gösterdi.

Heavy Metal Machines Ağustos 2019 PR! Deneyimli takımlar ve amatör sürücüler “Sıralamalı Mod” ile yeteneklerini ortaya koyarken, artık HMM’de her çeşit Xbox 360, Xbox One ve PS4 gamepad desteği sayesinde kendileri için en uygun ekipmanı seçebilecek hale geldiler.

Heavy Metal Machines Ağustos 2019 PR

Tags: digital campaign / digital game marketin / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / heavy metal machines / hoplon / turkey