RABİA SENA SEVER MODA INFLUENCER MARKETING – 5

TR: Modgrey Rabia Sena Sever Moda Influencer Marketing! (Fashion Influencer Marketing – Moda Influencer Marketing) Modern, şık ve elegant giyim tarzını benimseyen bayanların markası MODGREY için yapılan Influencer Marketing çalışması. Influencer 2017 sezon sonu ile beraber 2017 – 2018 kış kreasyonlarını tanıtmaya başladığımız MODGREY markamız için hem toptan hem dijital satışları arttırmak adına muhafazakar modanın öncülerinden olan ve dijital dünyada yaptığı paylaşımlar ve tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Sena Sever ile anlaştık. Amaç Sena Sever’in hem 500.000’nin üzerindeki takipçilerine MODGREY’i doğal bir yol ile tanıtması hem de MODGREY sayfalarına kalıcı ve alışveriş yapacak trafik çekmekti.

EN: Modgrey Rabia Sena Sever Influencer Marketing! (Fashion Influencer Marketing) Influencer Marketing study for MODGREY, a brand of women’s who adopt modern, stylish and elegant clothing style. Influencer that we agree with Sena Sever, who is one of the pioneers of conservative fashion, has attracted all attention with her shares and style in the digital world. The main goal of us was to increase both wholesale and digital sales for our MODGREY brand which we started to introduce 2017 – 2018 winter creations with the end of season 2017. The goal was to promote MODGREY in a natural way to Sena Sever’s followers of over 500,000 people, and to drive MODGREY pages permanently and to shop.

Modgrey Influencer Marketing

Sena Sever ile yaptığımız 5 aylık anlaşma ve proje dahilinde her ay 4 farklı kreasyon tanıtımı ve bir çok etkinliği gerçekleştireceğiz. Modgrey Sena Sever Influencer Marketing çalışması ile MODGREY’in dijitaldeki gücünü gün geçtikçe arttıracak ve marka bilinirliğini arttıracağız. T.I.P Effect Influencer Marketing Ajansı olarak her zaman bize info@tipeffect.com adresinden ulaşabilirsiniz.

MODGREY HAKKINDA
Modgrey, modern, şık ve elegant giyim tarzını benimseyen bayanları, benzersiz tasarımlarla buluşturuyor.
Türk Moda sektörüne hızlı bir giriş yapan MODGREY, global bir marka olma yolundaki hedeflerine sektörde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde emin adımlarla ilerlemektedir. Marka, trendleri takip eden, yüksek moda anlayışına sahip, cesur, modern ve modest tasarımlar arayan bayanlara hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin ilk Modest Departman Mağazası’nı İstanbul’da açmıştır.
Tasarımı ve tarzıyla alışılmış klasik çizginin dışında zamansız koleksiyonlar çıkaran MODGREY, modern çizgisi ve modest moda anlayışıyla sektörde farklı bir yer almaktadır. Her bireyin kendine özgü zevki ve kendine özgü tercihi olduğundan yola çıkılarak hazırlanan tasarımlar, geleneksel ve klasik çizgideki modellerden ziyade hanımlara alışılmışın dışında, modern, estetik ve şık alternatifler sunmaktadır.

Moda, Modern, Modest kavramlarını harmanlayıp bir araya getiren MODGREY, sıradışı tasarımları, eğitimli satış personeli ile İstanbul’un güzide semtlerinden Acıbadem’de açtığı mağazası ve Bomonti’deki Showroom’unda birbirinden şık ve birbirinden farklı koleksiyonları tek çatı altında müşterileriyle buluşturmakta, ayrıca Modgrey.com Online Mağazası ile de modaseverlere eşsiz bir tasarım dünyası sunmaktadır.

RABİA SENA SEVER MODA INFLUENCER MARKETING – 5

Tags: fashion influencer marketinh / moda / modgrey / Modgrey Sena Sever Influencer Marketing / rabia sena sever / sena sever