Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 11 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 154 farklı yerinde yayınlandı.

Black Desert PR Aralık 2020

Kasım ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

 • Black Desert Türkiye&MENA’da 3. Yıl Dönümü Kutlamaları Devam Ediyor
 • Pearl Abyss, Yeni Oyunu “Crimson Desert”ın Yeni Fragmanını The Game Awards Etkinliğinde Yayınlıyor
 • Ölümsüz Cadı “Cadı Marie” Shadow Arena Evrenine Geliyor
 • Black Desert Mobile Evreninde 1. Yıl Öncesi Kutlama Etkinlikleri Başladı
 • Kış Şenlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Devam Ediyor
 • Pearl Abyss’in Yayınladığı Crimson Desert Fragmanı, Tüm Dünyadaki Oyuncularca Övgüyle Karşılandı
 • Pearl Abyss, Calphe:ON Şöleni’nde Yeni Sınıf Nova ve Yol Haritasını Açıkladı
 • Crimson Desert Genel Yapımcısı ve Pearl Abyss’in Kurucusu Daeil Kim’in Anlatımıyla Hazırlanan “Crimson Desert” Fragman Yorumu Videosu Yayınlandı
 • Yeni Sınıf Nova Tüm Platformlarda Black Desert Evrenine Geliyor
 • Crimson Desert Geliştiricileri ile Röportaj Yapıldı
 • Black Desert Türkiye & MENA için Fırsat Dolu Yeni Yıla Hazırlanın

Black Desert Türkiye&MENA’da 3. Yıl Dönümü Kutlamaları Devam Ediyor

Black Desert Türkiye&MENA evreninde Maceracıların büyük avantajlar sağlayan ve sınıflarını geliştirmek için kazanmaları gereken ödüllere sahip olabilecekleri 3. yıl dönümü  kutlamaları hız kesmeden devam ediyor!

Pearl Abyss, Yeni Oyunu “Crimson Desert”ın Yeni Fragmanını The Game Awards Etkinliğinde Yayınlıyor

Pearl Abyss (CEO Kyung In Jung) yeni oyunu “Crimson Desert”ın yeni oynanış fragmanını, (Crimson Desert – Dünya Prömiyeri Oynanış Fragmanı) “The Game Awards” (kısaca TGA) etkinliğinde yayınlayacak.

Ölümsüz Cadı “Cadı Marie” Shadow Arena Evrenine Geliyor

Pearl Abyss bugün yeni kahraman Cadı Marie’nin Shadow Arena’ya geldiğini duyurdu. 2020 yılında oyun dünyasına hızlı bir giriş yapan aksiyon Battle Royale oyunu olan Shadow Arena, yıl boyunca geliştirilen birçok yeni kahramanı ile oyuncularla buluşmaya devam ediyor.

Black Desert Mobile Evreninde 1. Yıl Öncesi Kutlama Etkinlikleri Başladı

Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’ın yaklaşan 1. yıl dönümünü kutlamak için bir dizi özel etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Maceracılar artık değerli ödüller kazanabilecekleri yeni bir içerik güncellemesinin yanı sıra bu şenliklerin de tadını çıkarabilecek.

Kış Şenlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Devam Ediyor

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da kış festivallerinin devam ettiğini duyurdu. Maceracılar, yılın bu heyecan verici sezonunu kutlamak için oyun içi güncellemeler ve etkinliklerin tadını çıkarabilecek.

Pearl Abyss’in Yayınladığı Crimson Desert Fragmanı, Tüm Dünyadaki Oyuncularca Övgüyle Karşılandı

Pearl Abyss (CEO Kyung In Jung), yeni oyunu Crimson Desert’ın oynanış tanıtım fragmanını (Crimson Desert – Dünya Prömiyeri Oynanış Fragmanı) bugün “The Game Awards (kısaca TGA)” etkinliğinde tüm dünyada ilk kez yayınladı.

Pearl Abyss, Calphe:ON Şöleni’nde Yeni Sınıf Nova ve Yol Haritasını Açıkladı

Pearl Abyss, Black Desert IP için yeni sınıf Nova ile 2021 Yol Haritası’nı, şirketin tüm platformlarındaki global kullanıcılarını bir araya getiren ilk global etkinliği olan Calphe:ON Şöleni’nde duyurdu.

Crimson Desert Genel Yapımcısı ve Pearl Abyss’in Kurucusu Daeil Kim’in Anlatımıyla Hazırlanan “Crimson Desert” Fragman Yorumu Videosu Yayınlandı

Crimson Desert genel yapımcısı ve Pearl Abyss’in kurucusu Daeil Kim’in anlatımıyla hazırlanan “Crimson Desert” fragman yorumu videosu yayınlandı.

Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 11 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 154 farklı yerinde yayınlandı. Black Desert PR Aralık 2020 Kasım ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde: Black

Tags: black desert pr / digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game pr / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / pr