SteelSeries PR Haziran 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Haziran ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 40 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in Türkiye’nin en popüler espor takımlarından Dark Passage’a sponsorluğunu duyurduk. Ayın ikinci bülteninde ise SteelSeries’in yeni oyuncu fareleri Prime serisi ve Rival 5’i tanıttık.

SteelSeries Haziran 2021 PR

Haziran ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Esporun Destekçisi SteelSeries Dark Passage’a Sponsor Oldu
  • Herkese Uygun Bir SteelSeries!

Haziran Ayı PR Bültenleri Özeti

Esporun Destekçisi SteelSeries Dark Passage’a Sponsor Oldu

SteelSeries gücü ve tecrübesiyle oyunun ve başarıya giden yolun her anında yanında olacağı isimler arasına bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin sevilen espor takımlarından Dark Passage artık SteelSeries sponsorluğunda gücüne güç katacak.

Herkese Uygun Bir SteelSeries!

Oyun tutkunlarının tercihi SteelSeries ürettiği çevre ekipmanları ile oyunun ve oyuncuların hayatına dokunuyor. Oyun oynarken ihtiyaç duyulan, aranılan ne varsa SteelSeries’de bulmak mümkün. Çünkü hangi oyun, hangi platform, hangi tür olduğu fark etmeksizin herkese uygun bir SteelSeries mutlaka vardır.

SteelSeries PR Haziran 2021!

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / pr / SteelSeries / steelseries pr / steelseries tournament