Combat Arms: the Classic oyunu için Twitch yayıncılarından Raufbaba25 ile gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmamız. Bir çatışma bölgesine düşmek için hazırlanın. Kendi oyununuzun kontrolüne sahip olduğunuz bir yer ve tamamen özelleştirilmiş karakteriniz ile 15 oyuncuya kadar sık ormanların, terk edilmiş endüstriyel arazilerin ve daha fazlasının içerisinde şiddetli çatışmaları tecrübe edinin. Teçhizatınızı alın ve savaşmaya hazır olun! Combat Arms the Classic Raufbaba25 Game Influencer Marketing

Combat Arms the Classic Raufbaba25 Game Influencer Marketing

Eliminasyon:
Oyunun klasik ve en çok oynanan modudur. Bu modda iki takım vardır (Alpha-Bravo). Takımlar birbirlerini yok etmeye çalışırlar. Bu modda öldükten sonra yeniden doğarsınız.

Eliminasyon Pro:
Eliminasyon modu gibi olan, tek farkı raundları içeren moddur. 2 takım savaşa başlar herhangi bir takımdaki bütün kişiler öldüğünde diğer takım kazanır ve bu böyle devam eder.

Tek Kişilik Ordu:
Bu modda herkes tek olur ve önünüze geleni öldürmeye çalışırsınız. Öldükten 3 saniye sonra yeniden doğarsınız.

Ara ve Yok Et:
Bu mod iki takım halinde oynanır. Bir takım belirli bölgeyi bombalamaya çalışır. Diğeri ise buna engel olmaya çalışır. Bu modda öldükten sonra raundun bitmesini beklemek zorundasınız.

Bayrak Kapmaca:
Bu mod da iki takım halinde oynanır. Göreviniz karşı takımın bayrağını alıp kendi bayrağınızın yanına getirmektir. En çok bayrağı getiren kazanır.

Ateş Takımı:
Bu mod bilgisayara karşı oynanır. Göreviniz bilgisayarın yönettiği oyuncuları öldürerek kaçış bölgesine ulaşmaktır.

Karantina:
Bu mod bir devrim niteliği taşıyabilir. Çünkü MMOFPS’lerdeki ilk zombi moddur. Oyunun en zevkli modlarından biri olan Karantina modunda raund başlangıcında 10’dan geriye sayılır. Geri sayım bitince oyunculardan 1 veya 2 kişi zombi olur. Zombiler 2 dakika içinde diğer oyunculara hastalık bulaştırıp zombi yapmak zorundadır. İnsanlar ise zombiler çok dayanıklı olduğu için ya saklanmak zorunda ya da hep birlikte çalışmalıdırlar.

Karakter Özelleştirmesi
30’un üzerinde gerçek dünya silahları, saldırı tüfeklerinden, Av Tüfeklerine, hepsi sizin emrinizde. Çeşitli el bombaları, LAW roketleri ve mayınlar gibi ikincil silahlar da oyun içerisinde yer alıyor. Ek olarak, askeriniz çeşitli kamuflaj eşyaları, kask, çelik yelek, bere, bandana ve güneş gözlüğü gibi kozmetikleri kuşanabilirsiniz. Size savaş alanında avantaj sağlayabilecek yeni eşyalar sürekli olarak eklenecektir.

Değiştirilebilir Silahlar
Silahlarınıza ekipman olarak susturucular, dürbünler ve genişletilmiş şarjörler eklenebilir. Silahınız özel istekleriniz ve görevinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Klan Sistemi
Sizin iyi bir asker olmanız her zaman tek başınıza olmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez! En iyi takımı kurabilmeniz için gereken her türlü imkan, adayların yönetiminden, üyeleriniz için hazırladığınız bildirimlere kadar, hepsi oyun içerisinde bulunuyor. Klan Karşılaşma Sistemi üzerinden kolaylıkla diğer oyuncuların klanları ile karşılaşmalar bulabilir ve en iyi klan siz olabilirsiniz.

Combat Arms the Classic Raufbaba25 Game Influencer Marketing
EN: Combat Arms the Classic Raufbaba25 Game Influencer Marketing! Prepare to fall into the conflict zone. Experience the fierce battles with up to 15 online players. Live the action in abandoned industrial lands, deep jungles, where you have the control of your own game with complete character customization. Grab your gear and get ready to fight!

Elimination:
Game’s classic and the most played mode. Two teams’ (Alpha-Bravo) struggle to defeat each other. If you die, you will respawn again.

Elimination Pro:
The only difference than Elimination Mode is that Elimination Pro contains rounds. If one of the whole team dies, the other team wins!

One Man Army:
In this mode, everyone is one and everyone tries to kill whoever comes in front of them. Players will respawn back in three seconds after they die.

Search and Destroy:
This mode is played in two teams. A team tries to bomb a specific area and the other tries to prevent it. After you die in this mode, to respawn, you have to wait for the round to finish.

Capture the Flag:
This mode also played in two teams. Your mission is to take the flag of the opposing team and bring it beside your own flag. The team which brings more flag wins.

Fireteam:
This mode is played against bots. Your mission is to reach the escape zone by killing the computer-led players.

Quarantine Regen:
This mode is a revolution. Because the mode is the first MMOFPS zombie mode. In Quarantine Regen mode, which is one of the most enjoyable modes, the round is counted backward from 10 at the start of the game. Once the countdown is over, 1 or 2 players become zombies. Zombies must infect other players in 2 minutes and transform them into zombies. Players have to hide and work together because zombies are very strong to deal with alone.

Character Customization
Over 30 real-world weapons, assault rifles, hunting rifles all at your service. Secondary weapons such as various hand grenades, law rockets, and mines are also included in the game. In addition, your soldier can wear various cosmetics such as camouflage, helmet, steel vest, beret, bandana, and sunglasses. New items which can provide you advantages on the battlefield will be added continuously.

Modifiable Weapons:
You can attach equipment to your weapons like silencers, binoculars and expanded clips. Your weapon can be adapted to your specific needs and your task’s needs.

Clan System:
Just because you’re a good soldier doesn’t mean you have to be alone! All the opportunities you need to build the best team, from the management of the candidates to the notifications you have prepared for your members, are all in the game. You can easily find other players ‘ clans through the clan encounters system. And who knows, your clan will be the best clan!

Combat Arms the Classic Raufbaba25 Game Influencer Marketing

Combat Arms the Classic Raufbaba25 Game Influencer Marketing

Tags: combat arms / combat arms the classic / f2p games / fps games / free to play games / game influencer / game influencer marketing / influencer / influencer marketing agency in turkey / influencer pazarlama / pc games / rauf güneş / raufbaba25 / twitch