SteelSeries Eylül 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Steelseries için Eylül ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışması Türkiye’nin sevilerek takip edilen 23 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Steelseries Eylül 2019 PR çalışmamızda yayınladığımız PR bülteninin konusu şu şekilde:

  • SteelSeries, Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı Arctis 1’i Duyurdu

Steelseries, Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı Arctis 1’i Duyurdu! Arctis 1 Wireless ile mobil dünyaya devrim getiren Steelseries, oyuncu odaklı ürünlerini artık her kullanıcı için konforlu olan bir çizgiye oturttu. Sade yapısı ile beraber herkesin rahatça kullanabildiği bu ürünlerin satış fiyatları ise belli oldu.

Arctis 1 Wireless, küçük bir USB-C donanım kilidi sayesinde PS4, PC, Android ve Nintendo Switch’te ultra düşük gecikmeli kablosuz kullanımını sunan bir kulaklık oldu. 2.4GHz kablosuz teknlojisiyle mobil cihazlarda hareket halindeyken bile PC ve konsol deneyimini birebir olarak kullanıcılara sunmasıyla öne çıktı.

SteelSeries CEO’su Ehtisham Rabbani, “gün geçtikçe büyüyen konsol oyun marketi ve canlı oyun yayınları, Nintendo Switch gibi mobil oyun deneyimlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, oyuncuların ses ihtiyaçları değişti. Devir kablosuz devridir” dedi. “Oyuncular, platformlar arasında kolayca geçiş yapabilecekleri çok yönlü bir kablosuz kulaklığa ihtiyaç duyuyorlar ve Arctis 1 Wireless ile tam olarak sunduğumuz şey bu.” diyerek oyuncuların ihtiyaçlarını da gözettiklerini iletti. Arctis 1 Wireless, mükemmel konfor sunan Airweave kumaş kulak yastıkları ve çelik yapısı ile uzun süreli dayanıklılık için güçlendirildi, kafa bandı hareket halindeyken kullanım için optimize edildi.

Steelseries Eylül 2019 PR

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries