MIA Online Türkiye Sosyal Medya Yönetimi!

MIA Online Türkiye Sosyal Medya Yönetimi! Pazarladığınız ürün her ne olursa olsun, kullanıcılar tarafından bir geri bildirime ihtiyaç duyar. Sektör bağımsız her ürün için ve tabii ki oyunlar için de geri bildirimin ve destek almanın ilk akla gelen yolu, sosyal medya üzerinden iletişime geçmektir. Oyuncular, oyunla ilgili ne severlerse ya da neyden nefret ederlerse direkt olarak sosyal medya kanallarınızdan size ulaşırlar. Türkiye’de ve globalde de destek talebi açmadan önce ilk başvurulan yer her zaman sosyal medya kanalları olmuştur.

MIA Online Türkiye Social Media Management

  • Creating Social Media Strategies
  • Social Media Management (Content and Visuals)
  • Social Media Moderation
  • Reporting

Globalde başarılı olmuş ve Türkiye’de de Türkiye sunucusuyla ve %100 Türkçe içerik ile 2019’un son çeyreğinde varolacak olan MIA Online Türkiye’nin oyuncularla iletişimini sağlamak için Gaming in Turkey olarak kolları sıvadık.

İlk işimiz bir sosyal medya stratejisi oluşturmak oldu tabii ki. Oyunumuzun sosyal medya sayfalarından oyuncularla nasıl bir dilde konuşulacağı, hangi başlıklarda ne tarz içerikler oluşturulacağı vb. doneleri çıkartarak yola koyulduk.

Oluşturduğumuz strateji doğrultusunda, MIA Online Türkiye’nin sosyal medya kanallarındaki içerik planını oluşturduk ve bu içerik planına ve içeriklere göre de görselleri hazırlayarak belirli bir takvim doğrultusunda paylaşımlarımıza başladık. Tabii ki sosyal medya kanallarımız üzerinden gelen mesajlarda, oyun ile ilgili detaylar ve oyunun açılış tarihi en çok merak edilen soru başlıklarının başında geliyor. Bizlerle iletişime geçen herkese tek tek cevap vermeye de özen gösteriyoruz.

MIA Online Türkiye Sosyal Medya Yönetimi

Tags: game social media / game social media agency / mia online / mia online türkiye / mmorpg / mmorpg games / oyun sosyal medya yönetimi / sosyal medya ajansı / sosyal medya yönetimi