Bioritm Beauty Institute Cansu Akın Influencer Marketing! Bioritm Beauty Institute için ünlü blogger Cansu Akın ile gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmamız. Yüz ve vücut konusunda daima bilimi ve teknolojiyi takip ederek en başarılı sistemleri toplayan Biortim Beauty Institute, Cansu Akın ile CACI Synergy konusundaki başarılarını gözler önüne seriyor.

Bioritm Beauty Institute Hakkında:

Yüz ve vücut konusunda daima bilimi ve teknolojiyi takip ederek en başarılı sistemleri Bioritm çatısı altında toplamışlardır. Dior ile gelen cilt bakımı başarısını takiben İtalyan zayıflama sistemi Biofit ile selülit, vücut incelme ve sıkılaşma konusunda da adından ve başarılarından çok söz edilen bir güzellik enstitüsü markası olmuşlardır. Kuruluşunun 10. yılında artık hem Avrupa hem de Anadolu yakasındaki kadınlara hizmet vermek üzere 2.şubeyi açmışlardır. Şu anda Japon kozmetik markası Kanebo’nun en üst çizgide konumlanmış Sensai ürünlerinin tüm bakım menüsünün yer aldığı Bioritm Beauty Institute İstanbul’da Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’nda hizmet vermektedir.

 

Bioritm Beauty Institute Cansu Akın Influencer MARKETING

Tags: Bioritm Beauty Institute / Cansu Akın / influencer marketing / influencer marketing agency / influencer marketing agency in turkey