Mobile Legends: Bang Bang – Fatma Turgut ile 515 Etkinliği İçin Türkçe Şarkı Projesi!

Mobile Legends: Bang Bang – Fatma Turgut ile 515 Etkinliği İçin Türkçe Şarkı Projesi! Mobile Legends: Bang Bang, Türkiye’de severek oynanılan bir mobil MOBA oyunudur. İçerisinde yer alan onlarca karakter ile kıyasıya mücadele edebildiğiniz bu oyun, 15 Mayıs’ta oyun içerisine yeni kostümlerin ve modların eklendiği bir etkinliğe sahip. Globalde bu etkinlik için hazırlanmış olan bir de şarkı bulunuyor. Ünlü K-Pop gruplarının yazdığı ve seslendirdiği bu şarkıyı, Türkiye pazarında iletişimini sürdüren Mobile Legends ekibi tamamiyle Türk bir sanatçı ile %100 Türkçe sözlerle birlikte hazırlamak istedi. Şarkının globaldeki örneğini yan taraftan dinleyebilirsiniz.

Biz de hem ses kalitesi hem de sanatçı geçmişi ile Türkiye’de Fatma Turgut ile çalışma kararı aldık. Şarkının alt yapısına uygun bir şekilde sözler sıfırdan tamamiyle Türkçe olacak şekilde yeniden yazıldı. Toplamda 2 gün ve yaklaşık 12 saat süren keyifli bir kayıt sürecinin ardından, Mobile Legends: Bang Bang’ın 515 etkinliğine özel olan şarkısını ortaya çıkardık. Kayıt süreci boyunca inanılmaz enerjisi ile şarkıya adeta kişiliğini, duygusunu yansıtan Fatma Turgut’a, bu projede bizimle ve hizmet verdiğimiz Mobile Legends oyunu ile birlikte çalıştığı için Gaming in Turkey ekibi olarak çok teşekkür ediyoruz. Şarkının Türkçe halini de yine yan taraftan dinleyebilirsiniz.

Fatma Turgut ile 515 Etkinliği İçin Türkçe Şarkı Projesi! Mobile Legends: Bang Bang’ın 515 etkinliğine özel olan şarkısını Fatma Turgut ile ortaya çıkardık.

Tags: 515 Unite / Fatma Turgut / moba games / mobile legends / mobile legends bang bang / mobile moba games / turkish song project