Mobile Legends: Bang Bang Temmuz 2019 PR! Dünyanın en popüler mobil oyunlarından olan Mobile Legends: Bang Bang için Gaming In Turkey olarak Türkiye’de yapmış olduğumuz PR çalışmaları 27 farklı dijital oyun dünyasını ilgilendiren ve medya haber sitelerinde paylaşıldı.

Mobile Legends: Bang Bang’in dünya şampiyonasını duyurmasıyla birlikte, Türkiye’nin de içinde bulunduğu ilk dünya şampiyonası oyuncuları heyecanlandırdı. 250 bin dolar değerindeki ödül havuzu için 14’ten fazla ülkeden 16 takım birbirleriyle mücadele ettiler.

Mobile Legends: Bang Bang’in geliştiricisi olan MOONTON, Epicon 2019: The Future Begins Global Conference ile Mobile Legends: Bang Bang kahramanlarını canlandıran cosplayerları ve sürpriz duyuruları bir araya getirdi.

Dünya şampiyonası Connexion Conference & Event Centre, Nexus, Kuala Lumpur’da 18 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşti. M1 olarak bilinen uluslararası turnuvada 14’ten fazla ülkeden katılan 16 takım, ilk defa düzenlenen Mobile Legends: Bang Bang turnuvası ile 250 bin dolar değerindeki ödül havuzu için birbirleriyle mücadele ettiler.

Mobile Legends: Bang Bang Temmuz 2019 PR! 2019 M1 Türkiye Elemeleri, 12 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşti, 35 bin Türk Lirası ve 250 bin oyun içi elmas değerindeki ödüller ile kayıt alımları yapıldı.

Mobile Legends oyuncularının büyük bir heyecan ile karşıladıkları bir başka haber ise Mobile Legends: Bang Bang 2.0 oldu. Oyunun yeni güncellemesinin gelmesiyle birlikte geliştirilmiş harita, artırılmış FPS, azaltılmış AFK oyuncular ve lag sorunlarının kaldırılmasının yanı sıra oyuna birkaç yeni kahraman da katıldı.

Mobile Legends: Bang Bang Temmuz 2019 PR

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / moba games / mobile legends / mobile legends bang bang / mobile moba games