Mobile Legends Barış Can Influencer Marketing! Dünya’nın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Mobile Legends: Bang Bang, gerçekleştirdiği “515 Unite” etkinliğiyle oyuncuları biraraya getirdi. Oyuncular Land of Dawn’ı savunmak için güçlerini birleştirdi. Bu etkinlik kapsamında oyuna yeni oyun modları eklendi.
 
Mobile Legends: Bang Bang için gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmaları için Barış Can ile anlaştık. Düzenlediğimiz bu reklam kampanyası kapsamında, Barış Can’ın Instagram hesabından 4 hikaye paylaşıldı. Bu hikayeler aracılığıyla 110.772 kişiye ulaşıldı. Aynı zamanda Youtube kanalında oynanış videosu paylaşımı ve bir canlı yayın yapıldı. Youtube kanalı ile 66.094 kişiyle erişim sağlandı. Instagram ve YouTube aracılığı ile toplamda 166.876 kişiye ulaşıldı.
 
Barış Can’ın paylaştığı mağaza linkine 771 kez tıklanıldı.
 

Mobile Legends Barış Can Influencer Marketing

Tags: barış can / game influencer / game influencer agency / game influencer agency in turkey / game influencer marketing / mobil oyun / mobil oyun gaming influencer / mobil oyun influencer ajansı / mobil oyun influencer marketing / mobil oyun pazarlama / mobile legends / mobile legends bang bang