Espor PR Türkiye BLAST Pro Series! Türkiye’nin en büyük oyun ve Espor ajansı Gaming in Turkey olarak, özel oyun PR’ı ve online/offline espor PR kampanyaları konularında çok güçlü ve yetkiniz. Basın bültenleri yaratma, oyunları ve diğer medya ürünlerini medyaya pazarlamayı biliyoruz. Türkiye’deki en büyük espor organizasyonu olan BLAST Pro Serisi kampanyasının online ve offline sonuçlarından örnekleri görebilirsiniz.

Espor PR Türkiye BLAST Pro Series

BLAST Pro Serisi İstanbul Şampiyonu Astralis! Esporların Formula 1’i BLAST Pro Serisi İstanbul ayağında Dünya’nın en iyi 6 CS:GO takımı şampiyon olabilmek üzere birbirlerine meydan okudu ve büyük bir heyecan yarattı. Belirgin özelliği Türkiye’nin en büyük uluslararası espor organizasyonu olan turnuvada, takımlar 250.000 dolarlık ödül havuzu ve ikonik Blast Pro Serisi kupası için ter döktü. Yoğun uluslararası katılım ile gerçekleşen final maçında, Astralis şampiyon oldu.

Turnuva için bilet alan 6000 taraftar gün boyu muhteşem bir atmosfer yarattı. Yerelin gözdesi olan Space Soldiers sahneye adım attıkları andan itibare, aynı şekilde MIBR’ın uluslararası CS-Süperstarları da tezahüratlarla karşılandı. Cloud9, Astralis, Virtus.pro ve NiP de kalabalık tarafından sıcak bir şekilde karşılandı.

Türkiye Espor PR’ı BLAST Pro Series! Turnuva ve takımların Sosyal Medya hesaplarındaki muazzam katılım, Twitch üzerinden yapılan 600.0000’in üzerinde yorum, 71 ülkede medyada yer almasına sebep oldu. 129 ülkede yapılan televizyon yayınları, Twitch’te 6 milyon kendine mahsus izleyicisi ve Cuma’dan Cumartesi’ye Çin kanallarından yapılan yayınlar ile Blast Pro Türkiye Serisi tam anlamıyla global düzeye ulaştı.

Başlıca Rakamlar:
•6 Milyonun üzerinde özgün izleyici (Yalnızca Twicth üzerinden 2.57)
•17 dil üzerinden online üretim
•90 milyon dakika online izlenme
•5 kıtada 129 ülkede 200 milyondan fazla hanede TV yayını
•Yalnızca Brezilya’da Flow TV’den 300.000’in üzerinde izlenme
•Turnuva’nın ve takımların Sosyal Medya hesaplarında 100 milyon izlenim
•71 ülkede 594 makale ile 540 milyon kişiye ulaşma potansiyeli

Espor PR Türkiye BLAST Pro Series. BLAST Pro Series Istanbul espor organizasyonu için daha fazla detay görmek isterseniz, www.gaminginturkey.com Oyun ve Espor Ajansı sitemize bakabilirsiniz.

Espor PR Türkiye BLAST Pro Series

Tags: blast pro / blast pro series / blast pro series istanbul / blast pro series türkiye / creative agency / esports agency / game pr in turkey / games marketing / gaming agency / gaming in turkey / pr agency