World of Warships Ağustos 2020! Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 23 farklı yerinde yayınlandı.

World of Warships Ağustos 2020 PR:

Ağustos ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Transformers, World of Warships Evrenindeki Yerini Alıyor
  • World of Warship Yeni Alman Uçak Gemileri ile Tam Yol İleri

 

Transformers, World of Warships Evrenindeki Yerini Alıyor

Wargaming ve Hasbro, dünyanın önde gelen deniz savaş oyunu World of Warships’e Autobotlar ve Decepticonları yerleştirmek için güçlerini birleştirdiklerini açıkladı.

 

World of Warship Yeni Alman Uçak Gemileri ile Tam Yol İleri

World of Warships’e gelen 0.9.7 güncellemesi ile oyuna 4 yeni Alman uçak gemisi geldi. Yeni derece sistemi ve Hamburg Limanı dahil daha birçok şey güncellendi. Oyuna yeni gelen güncellemeler ile oyuncular oyun keyiflerini kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Ağustos 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik.

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / World of Warships / world of warships pr