Lord of The Board Çeviri Hizmetleri Ocak 2020! Gaming in Turkey, Oyun ve Espor Ajansı’nın en popüler çevrimiçi Android ve iOS tavla oyunlarından biri için çeviri ve yerelleştirme projesi; Lord of the Board! Lord of the Board oyununun çevirildiği diller arasında İngilizce, Türkçe, Arapça, Fransızca, Almanca, Yunanca, İtalyanca, İspanyolca ve Rumence yer alıyor.

Oyuncuların yerel dillerinde oyunu daha kolay anlamalarına yardımcı olduk ve diğer ülkelerden oyuncularla daha kolay oyun oynamaları için çevirileri tüm arayüzde yaptık.

2020 yılının Ocak ayındaki Lord of the Board çok dilli oyun çevirisi, yeni oyun modları, güncellemeler ve oynanış düzeltmeleri konularını kapsıyordu.

Lord of the Board Oyun Çeviri Projesi, tüm dünyada oyuncuların güncel bilgileri alabilmesi için İngilizce’den Türkçe’ye, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rumence ve Yunanca dillerine çeviri ve yerelleştirme hizmetidir.

Lord of The Board Çeviri Hizmetleri Ocak 2020! Bu oynaması ücretsiz ve bağımlılık yapıcı oyunda, dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun ve masa oyunları, diğer çok oyunculu oyunlar hakkında bildiklerinizi unutun. Tavla – Lord of the Board, piyasadaki en rekabetçi ve bağımlılık yapan oyunlardan biri! Tavla turnuvaları kazanmanın ve skor tablosunda bir üst sıraya çıkmanın adrenalin patlaması tüm oyuncuların keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Lord of the Board’u çevrimiçi çok oyunculu oyunlar listenize katın ve bugün başlayın!

Zarları At & Eğlenceye Katıl!

Herkes, Google Play ve iTunes’da en iyi masa oyunlarından biri olan bu oyunda rekabete giriyor! Kimisi Nardi ya da Narde, kimisi Tavla ya da Tabla der, ama kurallar değişmez; eğlence tüm dünyada aynı eğlencedir. Başlangıç seviyesindeki tavla oyuncuları ve tavla ustaları, acemi bahisleri seni hemen oyuna başlatacak. Dünya çapında binlerce rakibe karşı ücretsiz, canlı tavla oyna.

Tavlanın Kitabını Yaz

Bu zar oyununda ustalaş, deneyimini artır, para kazan ve liderliğe doğru ilerle! Bire bir oyunlarda ya da çok oyunculu tavla turnuvalarında Tavla oyna. Tavla oyununda ilerleyip seviye atladıkça ve liderlik panosunu tırmandıkça, yeni ve heyecan dolu içeriklerin kilidini aç. Diğer yetenekli oyunculara meydan oku, bu çekişmeli mücadeleyi kazanıp Tavla Lideri olmak için yeterli donanıma sahip misin, gör.

Stratejiye Yatırım Yap

Diğer tavla ustalarına karşı oynarken, her saniye önemlidir! Kendi tavla stratejine odaklanıp, tavla kurallarını ve uygulama kurallarını bir kenara bırakıp gerçek potansiyeline ulaş. Adımlarını sayarak vakit harcamaktansa, bir sonraki hamleni planla ve rakibine taş çıkar!

Profesyonellerle Tasarlandı

Backgammon – Lord of the Board, piyasanın en iyi online sosyal oyunlarından bazılarının yaratıcıları tarafından tasarlandı! Birbirinden muhteşem özelliklerin keyfini çıkar:

– Büyüleyici Grafikler

– Kolay, Eğlenceli Oyun Tasarımı

– Heyecanı Giderek Artan Seviyeler

– Eğlenceli Sohbet Seçenekleri

– Canlı Turnuvalar

– Oyuncu İstatistiği Profilleri

– Zar Atma – Tamamen Rastgele! (Sofistike RNG)

– Bonus, Yüzük, Kupa, Ödül Hediyesi ve Daha Fazlası!

– Eşsiz, Çekişmeli Liderlik Panoları

Gaming in Turkey olarak size sadece çeviri değil, profesyonel yerelleştirme ekibimiz ile oyununuzun farklı dillerde kendini öne plana çıkartmasını sağlamak adına yerelleştirme hizmeti sunuyoruz.

  • Oyun Çevirisi – İngilizce – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – Almanca – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – Arapça – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – İngilizce – Arapça
  • Oyun Çevirisi – Korece – İngilizce
  • Oyun Çevirisi – Korece – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – Çince – İngilizce
  • Oyun Çevirisi – Çince – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – Japonca – Türkçe

Diğer dillerde hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz: info@gaminginturkey.com

Lord of The Board Çeviri Hizmetleri Ocak 2020

Tags: Lord of The Board / oyun çeviri hizmetleri