MODGREY BETİZMMM INFLUENCER MARKETING

TR: Modgrey Betizmmm Influencer Marketing! (Fashion Influencer Marketing – Moda Influencer Marketing) Modern, şık ve elegant giyim tarzını benimseyen bayanların markası MODGREY için yapılan Influencer Marketing çalışması. Influencer 2017 sezon sonu ile beraber 2017 – 2018 kış kreasyonlarını tanıtmaya başladığımız MODGREY markamız için hem toptan hem dijital satışları arttırmak adına muhafazakar modanın öncülerinden olan ve dijital dünyada yaptığı paylaşımlar ve komik tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Betizmmmm ile anlaştıkve modanın içine biraz da mizah kattık. Amaç Betizmmm’in hem takipçilerine MODGREY’i doğal ve komik bir yol ile tanıtması hem de MODGREY sayfalarına kalıcı ve alışveriş yapacak trafik çekmekti.

EN: Modgrey Betizmmm Influencer Marketing! (Fashion Influencer Marketing) Influencer Marketing study for MODGREY, a brand of women’s who adopt modern, stylish and elegant clothing style. Influencer that we agree with Betizmmm, who is one of the pioneers of conservative fashion, has attracted all attention with her comic shares and style in the digital world. The main goal of us was to increase both wholesale and digital sales for our MODGREY brand which we started to introduce 2017 – 2018 winter creations with the end of season 2017. The goal was to promote MODGREY in a natural way to Betizmmm’s followers and to drive MODGREY pages permanently and to shop.

Modgrey Betizmmm Influencer Marketing

Betizmmm ile yaptığımız anlaşma ve proje dahilinde farklı kreasyon tanıtımı ve bir çok etkinliği gerçekleştireceğiz. Modgrey Betizmmm Influencer Marketing çalışması ile MODGREY’in dijitaldeki gücünü gün geçtikçe arttıracak ve marka bilinirliğini arttıracağız. T.I.P Effect Influencer Marketing Ajansı olarak her zaman bize info@tipeffect.com adresinden ulaşabilirsiniz.

MODGREY HAKKINDA

Modgrey, modern, şık ve elegant giyim tarzını benimseyen bayanları, benzersiz tasarımlarla buluşturuyor.

Türk Moda sektörüne hızlı bir giriş yapan MODGREY, global bir marka olma yolundaki hedeflerine sektörde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde emin adımlarla ilerlemektedir. Marka, trendleri takip eden, yüksek moda anlayışına sahip, cesur, modern ve modest tasarımlar arayan bayanlara hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin ilk Modest Departman Mağazası’nı İstanbul’da açmıştır.

Tasarımı ve tarzıyla alışılmış klasik çizginin dışında zamansız koleksiyonlar çıkaran MODGREY, modern çizgisi ve modest moda anlayışıyla sektörde farklı bir yer almaktadır. Her bireyin kendine özgü zevki ve kendine özgü tercihi olduğundan yola çıkılarak hazırlanan tasarımlar, geleneksel ve klasik çizgideki modellerden ziyade hanımlara alışılmışın dışında, modern, estetik ve şık alternatifler sunmaktadır.

Moda, Modern, Modest kavramlarını harmanlayıp bir araya getiren MODGREY, sıradışı tasarımları, eğitimli satış personeli ile İstanbul’un güzide semtlerinden Acıbadem’de açtığı mağazası ve Bomonti’deki Showroom’unda birbirinden şık ve birbirinden farklı koleksiyonları tek çatı altında müşterileriyle buluşturmakta, ayrıca Modgrey.com Online Mağazası ile de modaseverlere eşsiz bir tasarım dünyası sunmaktadır.

MODGREY BETİZMMM INFLUENCER MARKETING

Tags: betizmmm / fashion influencer marketing / influencer marketing agency / moda influencer marketing