Heavy Metal Machines Nisan 2019 PR! Gaming In Turkey olarak tamamen ücretsiz oynanabilen, hızlı tempolu “Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines” için Nisan ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışması Türkiye’nin sevilerek takip edilen 20 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Heavy Metal Machines Nisan 2019 PR bülteninin konusu şu şekilde:

  • Heavy Metal Machines’de “Bellic Storm” sezonu ve ikinci Metal Lig başlıyor!

Tamamen ücretsiz oynanabilen, hızlı tempolu ‘Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’, espor yatırımlarıyla oyuncularını bir araya getirdi. “Bellic Storm” adıyla başlayan yeni sezon “Peacemaker” isimli yepyeni kahramanı ile birlikte Mayıs ayında yayınlandı. Metal Pass sezonu ise Nisan ayının 24’ünde başladı. ESL Play, Zoomorphs, GINX TV, Metal Pass ve daha fazlası yeni sezonda Heavy Metal Machines’de oyuncularla buluştu.

Metal Pass’ın son sezonunun playoffları, ESL tarafından ESL Play üzerinden yapıldı. Oldukça çekişmeli maçlara sahne olan playoffların sonunda finale çıkan iki takım belirlendi.  Final maçı, 26 Nisan Cuma günü Londra saatine göre 21.00’de, İstanbul saatine göre saat 23.00’de yayınlandı.  Final maçı ayrıca, yapılan anlaşma ile GINX TV tarafından canlı yayınlandı.

Metal Pass’ın yeni sezonu 24 Nisan 2019’da başladı. Metal Pass sezonunun yenisi “Bellic Storm” olarak isimlendirildi ve yepyeni bir karakter daha savaş alanlarına katıldı. Diğer karakterlerin aksine yanında iki Alman kurt köpeği ile savaş tankında yarışan yeni karakter bir PUG.

Espora yaptığı yatırımlarla oyuncularını bir arada tutan ve rekabeti artıran Heavy Metal Machines, ikinci Metal Ligi’nin hazırlıklarına başladı. Metal Ligi’ne katılımlar tüm takımlara açık olacak. Pazarlama ve Yayın Müdürü Tatiana Moreira, “Metal Ligi’nin ikinci sezonunu başlatmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Heavy Metal Machines, rekabetin ve yarışın iç içe olduğu, nakit ödülleri ve oyun içi hediyeleriyle başarının ödüllendirildiği, son dönemin en popüler espor oyunların biri oldu. Yaptığımız içeriklerin oyuncular tarafından ilgi gördüğünü bilmek bizim için en büyük mutluluk diyebiliriz. Oyuncularımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturulan espor içerikleri artarak devam edecek. Tüm oyuncuları ve takımlarımızı Metal Ligi’nin ikinci sezonuna katılmaya ve gerçek para ödüllerine ulaşmaya davet ediyoruz” dedi.

Heavy Metal Machines Nisan 2019 PR! Gaming In Turkey olarak tamamen ücretsiz oynanabilen, hızlı tempolu “Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines” için Nisan ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışması Türkiye’nin sevilerek takip edilen 20 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı. Heavy Metal Machines Nisan 2019

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / heavy metal machines / hoplon / moba / moba games / mobile moba games