Intel University Esports Mart 2022 PR! Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerin birbirinden farklı birçok oyunun turnuvalarıyla espor ekosisteminin bir parçası olan Intel University Esports ile iş birliğimiz kapsamında bir PR çalışması gerçekleştirdik.  Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak hazırladığımız bültenimizde olan Intel University Esports bünyesindeki turnuvalardan, yeni sezon oyunları, katılım koşulları ve ödüllerinden bahsettik.

Mart 2022 için hazırladığımız bülten Türkiye’nin yüksek aktif kullanıcıya ulaşan web sitelerine servis edildi. Servis edilen bülten 19 farklı internet sitesinde yer alarak sayısız okuyucuya ulaştı.

 

Intel University Esports Mart 2022 Pr Başlıkları

  • Intel University Esports Turkey’de Bahar sezonu Riot Kampüs Elçileri Programı (KEP) ortaklığında başlıyor

 

Mart 2022 PR İçerik Özetleri

Intel University Esports Turkey’de Bahar sezonu Riot Kampüs Elçileri Programı (KEP) ortaklığında başlıyor

Ülkemizin üniversite espor ekosistemi için de büyük değere sahip olan turnuvalar yeni sezonda da hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye’de öğrenim gören öğrencilere bir kez daha yerel ve uluslararası espor endüstrisinde kendilerini kanıtlama şansı veren Intel UNIVERSITY Esports Turkey‘in Bahar Sezonu başlıyor. Turnuvalar, 26 ülkede espor turnuvaları düzenleyen bir teknoloji şirketi olan GGTech Entertainment ve Riot Kampüs Elçileri Programı (KEP) ortaklığında yürütülecek.

Intel University Esports Mart 2022 PR

Tags: digital campaign / digital game marketing in turkey / game agency / game agency in turkey / game influencer / game marketing / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / influencer / Intel University Esports / pr