World of Warships Ekim 2020! Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 36 farklı yerinde yayınlandı.

World of Warships Ekim 2020 PR:

Ekim ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Yeni ABD Savaş Gemileri World of Warships’e Yelken Açıyor
  • World of Warships Evreninde Yeni Savaş Modu ve ABD Savaşları Etkinliği II Başlıyor

 

Yeni ABD Savaş Gemileri World of Warships’e Yelken Açıyor:

World of Warships’e 0.9.9 güncellemesiyle, Seviye VIII Kansas ve Seviye IX Minnesota’da dahil olmak üzere erken erişimde olacak yeni güçlü ABD savaş gemilerinin geleceği duyuruldu.

World of Warships Evreninde Yeni Savaş Modu ve ABD Savaşları Etkinliği II Başlıyor:

World of Warhips, yeni sınırlı süreli savaş modunu ve ABD Savaşları Etkinliği’nin ikinci aşamasını başlattığını duyurdu. Oyuna gelecek en son güncelleme, savaş görevleri, günlük teslimat ve heyecan verici yeni bir savaş modu ile yeni bir ABD Donanması tarihi koleksiyonunu oyunculara tanıtıyor.

 

Ekim 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik.

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / World of Warships / world of warships pr