Mobile Legends Duygu Köseoğlu Influencer Marketing! Tüm dünyada severek oynanan mobil MOBA oyunu Mobile Legends:Bang Bang, oyuncular için 515 Unite etkinliği gerçekleştirdi. 4 Mayıs 2019 tarihinde başlayan 515 Unite etkinliği kapsamında oyuncular bir araya gelerek Land of Dawn bölgesini savundular. Bu etkinlik kapsamında yeni oyun modları da oyuna eklendi.
 
Mobile Legends: Bang Bang için yaptığımız reklam kampanyası kapsamında Duygu ”duygubie” Köseoğlu ile influencer marketing çalışmaları yaptık. Bu kampanya için Duygu Köseoğlu’nun Instagram hesabından 2 hikâye ve 2 gönderi paylaşıldı. Instagram hesabından yapılan paylaşımlarla 228.556 kişiye erişildi. Youtube hesabından ise bir video paylaşıldı ve canlı yayın yapıldı. Youtube aracılığıyla da 150.341 kişiye ulaşıldı. Duygu Köseoğlu ile toplamda 378.897 kişiye ulaşıldı.
 
Duygu Köseoğlu’nun paylaştığı mağaza linkine toplamda 1.198 kişi tıkladı.
 

Mobile Legends Duygu Köseoğlu Influencer Marketing

Tags: Duygu Köseoğlu / game influencer agency / game influencer agency in turkey / game influencer marketing / mobil oyun / mobil oyun gaming influencer / mobil oyun influencer ajansı / mobil oyun influencer marketing / mobil oyun pazarlama / mobile legends / mobile legends bang bang