Onedio Gaming Ekim Kasım Aralık 2021 Sosyal Medya Yönetimi! Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sosyal içerik platformu temalı internet sitesi Onedio ile 2021 Mart ayında bir iş birliği gerçekleştirdik. Bu iş birliği sonucunda Onedio’nun oyun ve espor özel markası Onedio Gaming’i kurduk. Onedio Gaming oyun ve espor dünyasından güncel ve evergreen içerikler ile oyun dünyasına yön vermeye devam ediyor.

Onedio Gaming Ekim Kasım Aralık 2021 Sosyal Medya Yönetimi

Oyuna dair her şeyin yer aldığı Onedio Gaming’de oyun ve espor dünyası ile ilgili güncel haberler ve eğlenceli içerikler üretiliyor. Onedio Gaming’de oyun ve espor dünyası haberlerine ek olarak, oyunlar, oyun karakterleri, oyun incelemeleri ile ilgili özel içeriklere de yer veriliyor. Ayrıca okuyucuların ilgisini çekecek listeler, öneriler, oyunlar ile ilgili ipuçları benzeri içerikler de bulunuyor.

Onedio Gaming için neler yapıyoruz?

Gaming in Turkey olarak Onedio Gaming’de yer alan içeriklerin paylaşımı ve sosyal medya hesabının yönetimi için çalışmalar gerçekleştirdik. Öncelikli hedefimiz olan oyun sever topluluğa ulaşmak için hedef kitlemizi özenle belirledik. Aylık olarak hazırladığımız planlarımızda Onedio Gaming’de hedef kitlemizin ilgisini çekecek ve o ay içinde gerçekleşen önemli haberlere yer verdik.

Onedio Gaming sosyal medya planımızda her gün 2 haber içeriği paylaşmayı kararlaştırdık. Bunlara ek olarak sosyal medya planlarımıza özel günler, bayramlar ve milli bayramlar gibi kutlamaları ekledik. Belirlediğimiz içeriklerimizi rutin olarak Instagram ve Facebook üzerinden takipçilerimiz ile paylaşarak takipçi sayımızı da artırdık.

 

Onedio Gaming Ekim Kasım Aralık 2021 Sosyal Medya Yönetimi

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / Onedio / onedio gaming / onedio gaming social media / onedio gaming social media management / social media / social media management