MIA Online Türkiye Website!

  • Web sitesinin tasarımı, içerikleri ve kodlanması
  • Sitenin tüm seo alt yapısının yapılması

12 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan ve mobil dünyanın keyifli MMORPG oyunlarından biri olan MIA Online; detaylı karakter dizaynı, devasa açık dünyası, oyuncuları içine çeken hikayesi ile ulusların ayakta kalma mücadelesine oyuncuları ortak ediyor. MIA Online’ın Türkiye ayağında yer alan Gaming in Turkey ekibi olarak, oyunun ihtiyaçları doğrultusunda bir web sitesi yapmak için kolları sıvadık.

Web Sitesinin Tasarımı, İçerikleri ve Kodlanması

MIA Online Türkiye’nin en önemli ihtiyaçlarından ilki olan web sitesinin tasarımını yapmakla başladık. Globaldeki mobil oyun web sitelerinde de son dönemlerde görülen sade ve bilgilendirici bir tasarım yaptık. Oyuncuların oyun ile ilgili bilmesi gereken wiki içerikleri ve oyun içi bilgileri içeren bir site haritası oluşturduk. Bu site haritasına göre de site içeriklerini düzenledik. Ortalama 15 gün gibi kısa bir sürede MIA Online Türkiye’nin web sitesini yepyeni içerikleri ve görüntüsüyle oyuncularla buluşturduk.

MIA Online Türkiye Website!

Sitenin Tüm SEO Altyapısı

MIA Online Türkiye, Türk oyun pazarında 30.000’den fazla ön kayıt sayısıyla çok büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmeye hazırlanırken aynı zamanda Google’da da bulunabilir olması gerekiyordu. Oluşturduğumuz yeni sitenin tüm SEO altyapısını sıfırdan yaratarak, arama motorlarında MIA Online Türkiye ve onunla ilgili kelimelerde üst sıralarda çıkmasını sağladık.

MIA Online Türkiye Website

Tags: mia online / mia online türkiye / mmorpg games / mobile games / website design