Heavy Metal Machines Eylül 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, Tamamen ücretsiz oynanabilen, hızlı tempolu “Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines” için Eylül ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 20 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Heavy Metal Machines Eylül 2019 PR bülteni kapsamında yayınladığımız PR bültenlerinin konusu şu şekilde:

  • Heavy Metal Machines ‘Metal League 5’ Finalleri Başlıyor
  • Heavy Metal Machines, Yeni Metal Pass ile Orta Çağ Temasını Başlatıyor!

ESL Play ortaklığıyla düzenlenen PC MOBA şampiyonasının 5 bin dolar değerindeki ödül havuzu için oyuncular yerlerini aldı. Oldukça çetin mücadelelere sahne olacağı beklenen Metal League 5 turnuvasının  şampiyonu, 21 Eylül Cumartesi günü belirlendi.

Düzenlediği lig ile esporun kapılarını aralayan Heavy Metal Machines, rekabetçi ruhun sürdürülmesi için çalışmalarına devam ediyor. ESL Play ortaklığıyla Heavy Metal Machines’in yeni turnuva modu, tüm dünyadan katılımcı takımlarıyla Kuzey Amerika sunucusunda oynanmaya başlandı.

Heavy Metal Machines, yeni Metal Pass ile şövalyeler, ejderhalar ve iki başlı Ogre’ler gibi Orta Çağ’ın güçlü ordularını ve fantastik canavarlarını savaş alanına indirdi. Unutulmayacak maceraların yaşanacağı bu alanda, aynı zamanda oyunculara 112 eşsiz ödül de kazandırdı.

Bir yıl boyunca gerçekleşen aktiviteleri kısaca özetleyen Hoplon CEO’su Rodrigo Campos, “Heavy Metal Machines lansmanının birinci yılını kutluyoruz ve o zamandan beri düzenli olarak ek içerik ve ödüller içeren yeni sezonlar, ayrıca para ödülü olan çevrimiçi turnuvalar, dereceli mod, gamepad desteği, emojiler ve oyuncuların becerilerini oyunun yapay zekasına karşı eşleştirmede test edebilecekleri bir eğitim modunu sağladık. Bu lansmanlar, birçok haberi dört gözle bekleyen topluma her zaman en iyi deneyimi sunma taahhüdümüzü pekiştiriyor. Heavy Metal Machines’ın altıncı sezonunda elde edilen sanatsal sonuçtan gurur duyuyoruz. Orta Çağ teması ve yeni görünümler, binici becerileri üzerinde inanılmaz etkilere sahip ve oyunda şimdiye kadar yapılmış herhangi bir kostümden daha iyi performans gösteriyor. Topluluğun hoşuna gideceğinden eminiz” dedi.

Heavy Metal Machines Eylül 2019 PR

Tags: digital game marketing / digital game pr / game pr / game pr in turkey / heavy metal machines / hoplon / moba games