Karanlık Işık Sosyal Medya. Karanlık Işık Web Tabanlı MMO Oyunu sosyal medya yönetimi.

KARANLIK IŞIK SOSYAL MEDYA

  • Karanlık Işık Facebook Fan Page
  • Karanlık Işık G+ Page
  • Karanlık Işık Youtube Channel
  • Sosyal Medya Ana Plan Oluşturulması
  • Dönemsel İçerik Planları
  • Aylık ve Haftalık Raporlar
  • İçerik Takibi ve Cevaplama
  • Tüm Görsel İletişim

Karanlık Işık Hakkında

Gamesdom yayımcılığında oyun severler ile buluşan Karanlık Işık, Türkçe dil desteğine sahip Web Tabanlı MMORPG oyunudur. 2,5 mb’lık Kurulum Dosyası’nı indirerek masa üstünden oynanabilen oyunda 6 farklı dünya yer almaktadır. Zengin ekipman seçeneği, sadık yoldaşlar (evcil hayvan pet), acımasız yaratıklar ve kadim büyülerin kol gezdiği oyun 3D grafiklere ve gelişmiş görev sistemine sahiptir.

Karanlık Kılıç Ustaları, kudretli büyücüler yani Elemantalistler ve silahlarıyla savaş alanlarını kana bulayan Vahşi Savaşçılar olmak üzere 3 farklı karakter sınıfı sunan Karanlık Işık’ta; her zaman yoldaşlık yapan binekler ve petlere sahip olabilir, karakterin ile birlikte onların da seviyelerini geliştirip yeni yetenekler kazanmasını sağlayabilirsin.

Birlik sisteminin de yer aldığı oyunda bireysel PvP savaşlarının yanı sıra birlik savaşlarına katılabilir, düşmanlarını öldürerek puan kazanabilir ve sıralamaya girerek hegemonya sistemine dahil olabilirsin. Kralların belirlendiği bu sistemde ise zirveye yükselerek kral olman, böylece bölgene hükmetme kudretini kazanman mümkün.

Gaming In Turkey Hakkında
Media HUB For Gaming & Gaming Agency | Oyun Ajansı
www.gaminginturkey.com

Gaming In Turkey, Oyunlar için hazırlanmış bir Medya Merkezi ve Oyun Ajansı’dır. Türkiye’de oyun, oyun ve oyuncular arasında etkileşim yaratır. Gaming in Turkey, tüm ortakları için stratejilere uygun olarak hazırlanmış hizmetler sunar, deneyimsel alanda marka kimliğini en etkin ve verimli bir şekilde iletişim kuran temel çözümler hazırlar. Gaming in Turkey, oyun şirketleri için özel olarak hazırlanmış Çevrimiçi ve Çevrimdışı entegre pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Sadece oyun endüstrisine değil PC, Mobil, Konsol, MMO, P2P veya F2P gibi tüm platformlara odaklanmaktadır. 8 yıllık tecrübeli Online Oyun Profesyonelleri tek bir çatı altında buluşturan Gaming in Turkey, global dünyadaki oyun yayıncıları ve geliştiricilerle iş birliği yapmaktadır. Gaming in Turkey Oyun Sektörü Medya Merkezi ve Oyun Ajansı olarak oyun sektöründe pazarlamadan, operasyona, yayıncılıktan sektörel haberlere kadar en doğru ve iyi hizmeti size veren tek firmadır.

KARANLIK IŞIK SOSYAL MEDYA

Tags: gaming agency / karanlık ışık / mmorpg / purple pan / socail media management