World of Tanks Yargıç Tony Influencer Marketing! World of Tanks 2. Dünya Savaşı’ndan, Soğuk Savaş Dönemi’ne kadar olan gerçek tankları yöneterek oynadığınız bir oyundur. Oyunda ABD, Almanya, SSCB, Çin, Fransa, İngiltere, Japonya, Çekoslavakya, Polonya, İtalya ve İsveç’in tankları bulunmaktadır. Farklı sınıflara ayrılan tanklar oynanış açısından da çeşitlilik sağlamaktadır. Her tank gerçeği örnek alınarak tasarlanmıştır. Bir maç içinde her oyuncunun tek tankı kullanarak oynadığı ücretsiz bir oyundur.
 
World of Tanks oyununun tanıtımını yapmak, oyuncuların dikkatini çekmek ve yeni üyeler edinmek için düzenlediğimiz influencer marketing faaliyeti olarak “Yargıç Tony” isimli YouTube kanalı ile çalıştık. Ayrıca kendisine özel olarak verilen kod sayesinde yeni oyuncuların oyuna ısınması için çeşitli Premium özellikler verildi. Bunlar 7 gün boyunca hesabın Premium özelliklerinden faydalanması, ücretsiz olarak 500 Gold’un hesaba yüklenmesi ve T127 Tankı.
 

World of Tanks Yargıç Tony Influencer Marketing

Tags: game influencer / game influencer agency / game influencer agency in turkey / game influencer marketing / game influencer marketing agency in turkey / Wargaming / World of Tanks / Yargıç Tony