SteelSeries Temmuz 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Temmuz ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 12 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

SteelSeries Temmuz 2020 PR

Temmuz ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • SteelSeries Arctis 9X Xbox One Kablosuz Kulaklık ile Kesintisiz Oyun Keyfi

SteelSeries Temmuz 2020 PR! Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries’in, Xbox One platformuna özel yeni kulaklığı olan Arctis 9X oyunculardan beğeni toplamaya devam ediyor. Bütün platformlardaki oyunculara hitap etmek için geliştirilen yeni ekipmanlar başarıları ve topladıkları beğeniler ile oyun dünyasından ödül topluyor. SteelSeries Arctis 9X Xbox One oyuncu kulaklığı ise oyun dünyasına içerik sunan internet sitesi GamesRadar+ tarafından “En İyi Xbox Oyuncu Kulaklığı” seçildi.

2020 yılına piyasaya sürdüğü oyuncu ekipmanlarla iddialı bir giriş yapan SteelSeries, yeni ekipmanlarını oyunculardan aldığı geri dönüşler ile geliştirmeye devam ediyor. Oyuncu dostu birçok ekipman ile oyunculara birçok olanak sunan ekipmanlar arasında bu sene en çok öne çıkan ekipman ise tüm dünyada topladığı beğeniler ile Arctis 9X Xbox One kulaklık oldu.

En çok avantaj sağlayan kablosuz olma özelliği ile oyuncular Xboxlarına direkt olarak bağlanabiliyorlar. Saniyeler içinde oyun keyfine ortak olan Arctis 9X, hiçbir bağlantı kesintisi olmadan oyuncuların her an ve nerede isterlerse kolay kullanımı ile yanlarında oluyor. Aynı zamanda bu kesintisiz bağlantının keyfini sürerken oyuncular artık oyun oynarken müzik dinleyip, çağrılarına da cevap verebilecek.

SteelSeries Temmuz 2020 PR

Tags: digital pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries