SteelSeries Ocak 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Ocak ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 21 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Ocak ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Oyun severlerin gözdesi SteelSeries 2020 ürünlerini piyasaya sundu!

SteelSeries Ocak 2020 PR! Tasarladığı ekipmanlarla oyun ve espor dünyasının gözdesi SteelSeries 2020 yılının yeni çıkan ürünleri, oyuncuları farkı bir oyun dünyasına taşıyacak. Bu ürünler arasında Rival 3 oyun mouse’u, Apex 3 ve Apex 5 oyun klavyesi yer alıyor.

Çıkarttığı ekipmanlar ile oyun dünyasındaki birçok oyun severin oyun hayatını kolaylaştıran SteelSeries, piyasaya devamlı yeni ürünler sürerek oyuncuların dikkatini çekiyor. Oyunculara bu konforu sağlamak için birçok seçenek sunarken aynı zamanda ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

SteelSeries Rival 3 ile mücadelenin yıldızı olurken, Apex 3 ile rekabetçi yönlerini keşfet. 2020 yılının en gözde ürünlerinden biri olması beklenen Steelseries’in ikinci oyun klavyesi Apex 5’in oyun dünyasının vazgeçilmezlerinden olması bekleniyor.

SteelSeries Ocak 2020 PR

Tags: digital pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries