Naruto: Slugfest Arapça Türkçe Çeviri Hizmetleri Aralık 2019! Gaming in Turkey, Oyun ve Espor Ajansı’nın en popüler çevrimiçi Android ve iOS MMORPG oyunlarından biri için çeviri ve yerelleştirme projesi; Naruto: Slugfest! Oyununun çevirildiği diller arasında İngilizce, Türkçe, Arapça, Fransızca, Almanca, Yunanca, İtalyanca, İspanyolca ve Rumence yer alıyor

Oyuncuların yerel dillerinde oyunu daha kolay anlamalarına yardımcı olduk ve diğer ülkelerden oyuncularla daha kolay oyun oynamaları için çevirileri tüm arayüzde yaptık.

Naruto: Slugfest, animedan uyarlanmış bir 3D Açık Dünya Aksiyon MMORPG oyunu olarak oyuncularla buluşuyor. Oyun sinematik 3D Görseller ve Naruto Dünyasından birçok içerik sunuyor.

Oyun, Naruto’nun Jiraiya ile iki yıllık bir eğitim almasından sonra Konoha Köyü’ne geri döndüğü Naruto Shippuden zaman çizelgesinde başlıyor. Aynı zamanda, Beş Shinobi Ulusu artık Akatsuki’de bir tehdit oluşturmaya başlıyor. Ayrıca Naruto, kardeşi Itachi’den intikam almak için Orochimaru’ya iktidar karşılığında katılan erkek kardeşi olduğunu düşündüğü Sasuke ile uğraşıyor.

4 Eşsiz Sınıf

Earth Keeper – Yüksek Savunma nitelikleri ile donatılmış bir yakın dövüş sınıfı. Düşmanlara büyük AOE hasarları veren Dünya Stili tekniklerinde uzmanlaşmıştır.

Blazing Lotus – Ateş Stili teknikleri konusunda uzmanlaşmış bir seri sınıfı. Düşmanlarına büyük hasar vermenin yanı sıra, yetenekleri ona müttefiklerini iyileştirmesini de sağlar.

Thunder Assassin – Hem Su Stili hem de Yıldırım Stili tekniklerini kullanabilen orta dereceli bir sınıf. Bu, oyun tarzına bağlı olarak yüksek hareketliliği veya gizliliğini ön plana çıkarır.

Wind Shooter – Rüzgar Stili tekniklerinde uzmanlaşan uzun menzilli bir tip. Bu, onunla düşmanlar arasında güvenli mesafeyi korurken uzaktan büyük hasar vermesini sağlar.

Naruto’nun Göz Kamaştırıcı Dünyası

Naruto: Slugfest son teknoloji karikatür işleme teknolojisiyle yaratıldı. Sinematografi ışığı ve gölge efektleri gerçekten görsel bir şenlik yaratıyor. Oyunaa gündüz, gece değişimi ve hava durumu değişikliği gibi unsurlar eklendi, böylece oyuncular Naruto’nun Dünyasını Naruto: Slugfest’te deneyimleme olanağı buluyor.

Yoğun Oyun Savaş Modlarına Katılın

Görevler için zengin içeriği ve mevcut benzersiz oyun modları ile oyunun keyfini çıkarın. Keyifli solo görevleri en zor deneme zorluklarına kadar kabul ederek stratejik ve savaş becerilerinizin sınırlarını zorlayın. Grup ve klan çatışmaları arasındaki muharebelerle muazzam rekabetçi ninjalara karşı gücünüzü sergileyin.

En Sevdiğiniz Naruto Karakterleri Toplayın

Ninja hikayeniz şimdi başlıyor! En sevdiğiniz Naruto karakteri Ninja ortaklarının yardımıyla, “Naruto Shippuden’in restore edilmiş bölgesine giriş yapın! Slugfest: Naruto maceralarını katılmak için birçok karakter seçeneği bulabilirsiniz!

Arkadaşlarınızla Birlikte Mücadele Edin!

Naruto: Slugfest oyununda arkadaşlarınızla beraber oynama avantajları ön plana çıkıyor. Klan, çıraklık sistemi, aile sistemi, evlilik sistemi, takım görevleri, çok oyunculu örnekler ve çok daha fazlası gibi sosyal ve rekabetçi oyun özellikleri yoluyla olabilir! Arkadaşlarınızı davet edin ve Naruto: Slugfest’i birlikte oynayın!

Kendi Ninja Hikayenizi başlatın

Berserker, Geisha, Archer, Assassin gibi karakter sınıfları arasından seçim yapın ve kendi Ninja Hikayenizi oluşturma aşamanızda en sevdiğiniz Naruto karakterlerini seçin. Naruto: Slugfest, Naruto Shippuden hikayesine gerçek bir Açık Dünya MMORPG tarzında sunarken inanılmaz bir maceraya zemin hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Naruto: Slugfest Arapça Türkçe Çeviri Hizmetleri Aralık 2019!

Gaming in Turkey olarak size sadece çeviri değil, profesyonel yerelleştirme ekibimiz ile oyununuzun farklı dillerde kendini öne plana çıkartmasını sağlamak adına yerelleştirme hizmeti sunuyoruz.

  • Oyun Çevirisi – İngilizce – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – Almanca – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – Arapça – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – İngilizce – Arapça
  • Oyun Çevirisi – Korece – İngilizce
  • Oyun Çevirisi – Korece – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – Çince – İngilizce
  • Oyun Çevirisi – Çince – Türkçe
  • Oyun Çevirisi – Japonca – Türkçe

Diğer dillerde hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz: info@gaminginturkey.com

Naruto: Slugfest Arapça Türkçe Çeviri Hizmetleri Aralık 2019

Tags: Naruto: Slugfest / oyun çeviri hizmetleri