Cafe Bazaar Mayıs 2020 PR! Dünya çapında 44 milyondan fazla kullanıcıya sahip çevrimiçi mağaza Cafe Bazaar bünyesinde bulundurduğu oyun firmalarına birçok olanak sunuyor. Café Bazaar için Mayıs ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 57 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Cafe Bazaar Mayıs 2020 PR

Mayıs ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Oyun Firmaları ve Geliştiricilerine Orta Doğu Pazarında Büyüme Fırsatı

Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey ile Cafe Bazaar ile iş birliği doğrultusunda Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada oyun sektörüne hizmet veren firmaların ve oyun geliştiricilerin sesini daha fazla duyurmalarına yardımcı olmaya hazırlanıyor. Geniş oyun yelpazesi ile tanınan Cafe Bazaar, 44 milyonu aşkın kullanıcısı sayesinde bünyesinde bulundurduğu oyun firmalarına birçok olanak sunuyor. Kurulduğu günden bugüne 127 bin uygulama ve oyunu bünyesine dahil eden çevrimiçi mağazaya artık kolay bir şekilde Türk oyun firmaları da dahil olabilecek.

29 bin geliştirici ekip üyesi ve şirketten oluşan çevrimiçi mağaza, tüm telefon markalarına da hitap ediyor. Google Play Store uygulaması İran’da açık olmasına rağmen kullanıcılarına ödeme seçeneği sunmuyor. İranlıların ve özellikle bölgede Farsça konuşan oyuncuların kullandıkları platformlarından oyun içi alışveriş yapamama ihtiyacından doğan Cafe Bazaar, kendini geliştirerek rakiplerini MENA bölgesindeki ülkelerinde geri plana düşürmeye devam ediyor. Hem oyun firmalarına hem oyunculara birçok avantaj sağlayan çevrimiçi mağazada, global çapta sesini duyuran birçok oyun bulunuyor.

 

Cafe Bazaar Mayıs 2020 PR

Tags: Cafe Bazaar