EA SPORTS™ FIFA Online 4  PR Temmuz 2021! EA SPORTS™ ‘un efsanevi futbol oyununu online dünyaya taşıyan EA SPORTS™ FIFA Online 4, Türkçe’ye çevrilip tamamen yerelleştirilmiş olan ve özel olarak PC için geliştirilen, ünlü serinin önemli özelliklerinin tamamını barındıran ve aynı zamanda gelişmiş çevrimiçi ve sosyal işlevselliğe de sahip ücretsiz bir futbol oyunudur. Özenle yapılmış optimizasyonu, gelişmiş kontrolleri ve özelleştirilmiş sunucuları ile her kesimden kullanıcıya keyifli bir deneyim sunma garantisi vermektedir.

Rus oyun geliştirme ve yayım şirketi 101XP ve EA SPORTS™ arasında gerçekleşen işbirliği ile ortaya çıkan EA SPORTS™ FIFA Online 4, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla birlikte 2021 Sonbahar’ında Türkiye’de de oynanabilir oldu. Gaming in Turkey olarak, EA SPORTS™ ve 101XP işbirliğimiz ile oyunun Türkiye’deki tanıtım ve duyuru faaliyetlerini gerçekleştirdik.

Temmuz ayında ön kayıt yaptıran oyuncuların erken erişim günlerinde herkesten önce oyunun keyfini çıkarabileceklerini duyurduğumuz yeni bir tanıtım bülteni yayımladık. Oyunculara ön kayıt süresince sunulan ödüller ve avantajların da yer aldığı bültenimiz Türk medyasının ileri gelen sitelerine servis edildi. Milyonlar tarafından takip edilen 68 farklı sitede bültenimiz ile yer aldık. Böylelikle EA SPORTS™ FIFA Online 4 heyecanını artırdık ve oyuna erken kayıt yaptıran kullanıcı sayısını artırdık.

EA SPORTS™ FIFA Online 4  PR Temmuz 2021

Temmuz ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • EA SPORTS FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri Sırada!

Temmuz 2021 PR Bülten Özeti

EA SPORTS FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri Sırada!

101XP bu sonbaharda Türk oyuncular için erişilebilir olacak EA SPORTS™ FIFA Online 4 için önemli tarihleri duyurdu.

101XP Hakkında

101XP; Avrupa, Rusya ve ABD’de geniş bir çevrimiçi oyun kataloğu bulunan, kendi yenilikçi oyun platformuna sahip, uluslararası bir oyun yayımcısı ve geliştiricisidir. Şirket, aynı zamanda Facebook, Steam, Google Play ve App Store gibi büyük uluslararası platformlarda ve Rus platformlarında oyunlar yayımlar. Resmî internet sitesi: https://101xp.com/

EA SPORTS™ Hakkında

EA, EA SPORTS ve EA SPORTS logoları Electronic Arts Inc. ticari markalarıdır. Resmî FIFA lisanslı ürünü. © FIFA ve FIFA’nın Resmî Lisanslı Ürün Logoları FIFA’nın telif hakkıdır ve/veya ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Electronic Arts Inc. lisansı altında geliştirilmiştir.

 

EA SPORTS™ FIFA Online 4 PR Temmuz 2021

Tags: 101XP / EA SPORTS / f2p games / FIFA Online / FIFA Online 4 / free to play games / game agency / game agency in turkey / game marketing / game marketing agency / game pr / game pr in turkey / gaming agency / gaming agency in turkey / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey