Razer Gold Türkiye Ekim Kasım Aralık 2021! Dünyanın önde gelen oyuncu ekipmanı markası Razer tarafından geliştirilen bir sanal cüzdan sistemi olan Razer Gold ile oyuncular binlerce oyun ve platformda içerikleri satın alabiliyor. Ayrıca Razer Gold ile alışveriş yaptıkça kazanılan, sadakat sistemi Razer Silver ile de oyuncular biriktirdikleri Silverlar ile çeşitli oyunlarda oyun içi öğeler, oyun içi bakiye ve hatta Razer ekipmanları kazanabiliyor.

Razer Gold Türkiye Ekim Kasım Aralık 2021 Sosyal Medya Yönetimi

Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak Razer Gold’un önem verdiği PUBG Mobile, Mobile Legends: Bang Bang, Genshin Impact, Game of Sultans gibi oyunlara özel içeriklere ek olarak Razer Gold’un devam eden kampanya duyurularını sosyal medya kanalları üzerinden paylaşmak üzere haftalık içerik planlarımıza dahil ettik. Kullanıcıların avantajlı ve ödüllü içeriklerle epin satın alabilmeleri için çalışmalar gerçekleştirdik.

Razer Gold Türkiye’yi Daha İleriye Taşımaya Devam Edeceğiz

Razer Gold için yılın son çeyreğinde sosyal medyada tanıtım ve sosyal medya yönetim çalışmaları gerçekleştirdik. Haftalık olarak hazırladığımız içeriklerimizde Razer Gold’un dönemsel kampanyaları, özel indirimleri ve Razer Silver kazandıran kampanyalarına yer verdik.

Bu içeriklerimizle kullanıcıların Razer Gold’u tanımalarını sağladık ve satışa yönlendirdik. Ayrıca Razer Gold için yine haftalık olarak oyunlar ile ilgili özgün içerikler de hazırladık. İçeriklerimizde oyunlardan ilginç bilgilere, easter egglere, ip uçlarına, takipçileri yorum ve beğeni yapmaya yönlendiren etkileşimli içeriklere, seçim ve yerleştirme yapmaya yönlendiren oyunlaştırma ve etkileşim içeriklerine, oyunlardan ve oyuncuların dünyasından eğlenceli içerikler ile kurguladığımız “meme” içeriklerine, özel gün ve tarihlere özel oyun önerileri videolarına, indirimli oyunların duyurulduğu içeriklere, Cadılar Bayramı gibi popüler kültürün bir parçası olan özel günlerde paylaşımlara yer verdik. Ayrıca haftalık olarak yeni çıkan kozmetikleri ve oyunları da duyurarak Razer Gold ile çeşitli oyun platformları üzerinden satın alabilecekleri indirimli içeriklerin tanıtım ve duyurusunu gerçekleştirmiş olduk.

Razer Gold Türkiye Ekim Kasım Aralık 2021 Sosyal Medya Yönetimi

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / razer gold / razer gold turkey / razer silver / social media / social media content / social media management